بیت‌ کوین در حال ثبت بدترین روند سه ماهه خود از ابتدای بازار خرسی سال 2018 است!

راهنمای مطالعه

به نظر می‌رسد بیت‌کوین (BTC) آماده است تا بدترین عملکرد سه ماهه خود را از زمان شروع روند خرسی سال 2018 به ثبت برساند. در واقع سه ماهه فعلی نیز در مسیر قرار گرفتن در رتبه دوم بدترین عملکرد برای بیت‌کوین در بازه زمانی بلند مدت از آغاز سال 2014 است. مطابق با آمار منتشر شده توسط پلتفرم تحلیلی اسکیو (Skew)، ارزش بیت‌کوین در این سه ماه در حدود 46 درصد کاهش یافته است که ضعیف‌ترین عملکرد از سه ماهه نخست سال 2018 محسوب می‌شود.

از ابتدای سال 2019، سه ماهه دوم 2021 چهارمین دوره‌ای است که شاهد کاهش ارزش بیت‌کوین هستیم. قیمت این رمزارز در سه ماهه اول 2020 تقریباً 6/10 درصد، در سه ماهه چهارم 2019 تقریباً 6/13 درصد و در سه ماهه سوم 2019 حدود 5/21 درصد کاهش یافته است. طبق گزارش هفتگی Digital Asset Fund Flows متعلق به وب‌سایت کوین‌شیر (CoinShares) در تاریخ 21 ژوئن، سرمایه‌گذاران حقوقی برای ششمین هفته متوالی به فروش بیت‌کوین ادامه می‌دهند، همچنین محصولات سرمایه‌گذاری که تعقیب‌کننده بیت‌کوین هستند 89 میلیون دلار خروج پول را تجربه کرده‌اند.

داده‌های ارائه شده توسط گلس‌نود (Glassnode)، ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل درون زنجیره‌ای (on-chain)، نشان می‌دهد که مؤسسات در کاهش ذخایر بیت‌کوینی خود تنها نبوده و معامله‌های OTC و ماینرها نیز در حال ردکردن بیت‌کوین‌های خود هستند. طبق گفته گلس‌نود، دارایی‌های بیت‌کوین معامله‌های OTC به پایین‌ترین سطح از مارس 2020 کاهش یافته است، در همین حین ماینرها نیز در جریان سرکوب ماینینگ بیت‌کوین توسط دولت چین اقدام به فروش کرده‌اند. شایان ذکر است که بیت‌کوین در ساعت‌های اخیر توانست تا حدودی روند ریزشی خود را جبران کند اما هنوز روند آتی این رمزارز مشخص نیست.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت