بیت‌ کوین می‌تواند باعث رشد شهرها شود!

راهنمای مطالعه

استیو آدلر(Steve Adler) معتقد است درصورتی‌که شهر آستین به پیشواز استفاده از فناوری بلاک چین و بیت‌کوین برود، اقتصاد آستین (Austin) و رفاه مردم محلی می‌تواند بهبود یابد.

استیو آدلر – شهردار آستین، تگزاس – برای تبدیل این شهر به یک “رهبر جهانی در فضای رمزارز” دو راهکار پیشنهاد نمود. اولین راهکار شامل ارتقای بیشتر مزایای فناوری بلاک چین و وب 3 است. دومین راهکار شهردار آستین پذیرش بیت‌کوین به‌عنوان یک روش پرداخت است.

طبق بیانیه اخیر، هدف استیو آدلر، شهردار آستین، «استفاده از فناوری‌ها و نوآوری‌های جدید برای بهبود فرآیندهای دولتی و ارائه خدمات بهتر به آستینی‌ها» است. به‌این‌ترتیب، وی تمرکز خود را بر روی استفاده از فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال معطوف کرده است.

به گفته این سیاستمدار، سیستم بلاک چین علاوه بر اینکه ستون فقرات صنعت دارایی دیجیتال است، موارد استفاده بالقوه دیگری هم برای بخش خصوصی و هم برای بخش دولتی به همراه دارد. به نظر او، این فناوری می‌تواند منجر به ایجاد راه‌حل‌های نوآورانه برای «افرادی که بی‌خانمانی را تجربه می‌کنند» شود و یا برای سایر افرادی که با مشکلات اجتماعی دست‌وپنجه نرم می‌کنند راهکار ارائه نماید. 

شایان‌ذکر است که هزاران بی‌خانمان در آستین وجود دارد، زیرا اکثر آنها با معلولیت زندگی می‌کنند.

آدلر بر این باور است که شهر او نیز باید در دنیای وب 3 باشد و در این فناوری فرو رود. تعامل با این فناوری می‌تواند آستین را قادر سازد تا مدیریت زنجیره تأمین خود را توسعه دهد و حضور خود را در بخش‌های هنر و رسانه افزایش دهد.

علاوه بر این، شهردار در ادامه سخنان خود به بیت کوین نیز اشاره کرد. وی شایستگی‌های این رمزارز را ستود و گفت که این رمزارز یک ذخیره ارزش است، امنیت را افزایش داده است و امکان معاملات آنی را «در سراسر مرزهای جغرافیایی و سیاسی» فراهم نموده است.

آستین باید از شهرهای میامی و نیویورک پیروی کند و عمیق‌تر و بیشتر با دارایی دیجیتال پیشرو تعامل داشته باشد. به‌طور خاص، او پذیرش بیت کوین را به‌عنوان یک روش پرداخت برای مالیات، هزینه‌ها و جریمه‌های شهرداری پیشنهاد کرد. به جرات می‌توان گفت که این دو شهر غول‌پیکر رهبران ایالات‌متحده هستند که از دارایی‌های دیجیتال و فناوری بلاک چین صحبت می‌کنند. این امر بیشتر به دلیل وجود شهرداران این شهرها – فرانسیس سوارز (Francis Suarez) از میامی و اریک آدامز (Eric Adams) از نیویورک می‌باشد .هر دوی این شهرداران طرفدار بیت کوین هستند.

همچنین فرانسیس سوارز در زمینه بیت کوین و اتریوم (ETH )سرمایه‌گذاری نموده است. جالب است بدانید که وی اولین سیاستمداری بود که به‌جای ارز فیات (fiat )، حقوق خود را به‌صورت رمز ارز دریافت نمود. شهردار تازه انتخاب‌شده نیویورک – اریک آدامز – نیز چک حقوق خود را به‌جای دلار آمریکا از طریق ارزهای دیجیتال دریافت کرد.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت