بیت کوین 100 هزار دلاری، سطح مورد انتظار جامعه رمز ارز تا پایان سال 2021!

بیش از 80 درصد از شرکت کنندگان در یک نظرسنجی اخیر پیش بینی می‌کنند ارزش بیت کوین (BTC) تا ماه دسامبر بیش از 100 هزار دلار می‌شود، اما نظرسنجی قبلی نشان می‌دهد که داستان بیشتر از چیزی است که اکنون شاهد هستیم. بیش از 80 درصد از شرکت کنندگان در یک نظرسنجی اخیر پاسخ دادند که آنها معتقدند بیت کوین در پایان سال در یک بازه قیمتی شش رقمی قرار خواهد داشت. در حالی که فقط 16 درصد گفته‌اند که بیت کوین زیر 100 هزار دلار خواهد بود، این تنها گواهی بر تفاوتی است که اتفاقات رخ داده طی چند ماه می‌تواند در احساس عمومی جامعه رمز ارز ایجاد کند.

تحلیل‌گر مطرح بازار رمز ارز، PlanB، که همچنین در جامعه به عنوان خالق مدل سهام در جریان (S2F) و نسخه‌های آن شناخته می‌شود، با استفاده توییتر از صدها هزار دنبال کننده‌ی خود در مورد نظرات آنها در مورد قیمت بیت کوین نظر سنجی کرد. با مشارکت نزدیک به 50 هزار نفر در این نظر سنجی، نتایج کاملاً غافلگیر کننده بود. پاسخ 100 هزار دلار یا بیشتر با 40 درصد بیشترین رای را به خود اختصاص داده است و پس از آن 288 هزار دلار با 33.2 درصد و 500 هزار دلار با 10.7 درصد رای را به خود اختصاص داده است.

به طور کلی، این اعداد به این معنی است که 83.9 درصد از کل شرکت کنندگان معتقدند که بیت کوین در 9 ماه آینده بیش از 100 هزار دلار خواهد بود. به طور طبیعی، 16.1 درصد باقیمانده گفتند که بیت کوین در زیر آن نقطه مورد نظر قرار خواهد گرفت.

در حالی که به نظر می‌رسد جامعه کاملاً خوش بینانه باشد که بیت کوین اکنون به نقاط ناشناخته بالای 100 هزار دلار برود، این مورد چندان دور از ذهن نبود. شبکه خبری CryptoPotato یک نظرسنجی مشابه را انجام داد که توسط PlanB در اکتبر 2020 انجام شد. در آن زمان، بیت کوین تازه شروع به کار بازار گاوی خود کرده بود زیرا قیمت آن در مرز قیمت 10 هزار دلار در تکاپو بود. اگرچه اکنون برای سرمایه گذاران بیت کوین می‌تواند این زمان به اندازه یک عمر به نظر برسد، اما این تنها شش ماه قبل است.

اکثریت در این نظرسنجی گفتند که بیت کوین در پایان دسامبر 2021 در زیر یا 55 هزار دلار خواهد بود. این نشان می‌دهد که احساسات تا حدودی به سرعت در حال تغییر در صنعت رمز ارز می‌باشد، زیرا یک دوره نسبتاً کوتاه و نیم ساله می‌تواند بازار رمز ارز را دگرگون کند.

منبع: Cryptopotato

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *