بیت کوین 15 هزار دلاری، مورد انتظار سرمایه گذاران در سال 2020!

راهنمای مطالعه

در نظرسنجی انجام شده از سوی بزرگ ‌ترین متصدی نگهداری بیت کوین در صندوق IRA مشخص شده‌است که ۴۲ درصد از مشتریان این پلتفرم انتظار دارند که قیمت بیت کوین (BTC) در طی سال جاری به ۱۵ هزار دلار برسد.

سرمایه گذاری بلند مدت، انتخاب اول!

 بر اساس بیانیه‌ای که در تاریخ ۲۹ ژوئن منتشر شد، Bitcoin IRA با حضور ۳۰۰ نفر از مشتریان خود نظر سنجی را انجام داد. این افراد به صورت داوطلبانه در این نظرسنجی شرکت کرده و به سوالات پاسخ داده‌اند. ۵۷ درصد از شرکت‌کنندگان گفته‌اند که آنها بیت کوین را به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلند مدت انتخاب کرده‌اند.

مایک اسکراب، رئیس بخش بازاریابی Bitcoin IRA، در پاسخ به Cointelegraph می‌گوید تمام شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی سرمایه‌گذاران خرده فروش بوده‌اند. وی در پاسخ به این سوال که آیا IRA این پیش‌بینی کاربران را باور دارد یا خیر، گفت:

«ما عمیقا به سودی باور داریم که در دراز مدت محقق می‌شود. از این گذشته ما به ارزش و جایگاهی که رمز ارزها برای سیستم مالی به ارمغان خواهد آورد معتقد هستیم. همزمان با همه ‌پذیری و کاهش تعداد بیت کوین و افزایش چاپ پول بدون پشتوانه در دوران شیوع بیماری، قیمت‌های بیت کوین نیز تحت فشار ناشی از این عوامل همچنان به رشد خود ادامه خواهد داد.»

این نظرسنجی همچنین نشان داده ‌است که ۵۳ درصد از شرکت‌کنندگان به دنبال و انتظار کسب سود بیشتر از سرمایه‌گذاری خود هستند، حال این سود می‌خواهد از طریق قرض دادن تامین شود یا سرمایه‌گذاری. علاوه براین ۴۶ درصد از کاربران نیز نسبت به سرمایه‌گذاری در طلا علاقه نشان داده‌اند. Cointelegraph در گزارشی که در ماه می منتشر کرد نظرات مدیر عامل اجرایی یک شرکت تحلیل بازار را منتشر کرد. او بر این باور بود که بیت کوین در آینده جایگاه ارزشی طلا را از آن خود می‌کند؛ چراکه در جهان امروز همه چیز به سمت دیجیتالی شدن پیش می‌رود. 

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت