بیشتر تریدرها معتقدند سال جاری بیت کوین رکوردشکنی می‌کند!

بیشتر تریدرها معتقدند سال جاری بیت کوین رکوردشکنی می‌کند!

راهنمای مطالعه

طبق نظر سنجی که به وسیله ی شبکه تحلیلی Kraken انجام شد، اکثر تریدرها و فعالین بازار رمز ارز بر این باورند که بیت کوین (BTC) در سال 2020 به بیشترین قیمت خود خواهد رسید و 20 هزار دلار را پشت سر خواهد گذاشت.

در این نظر سنجی 400 عضو VIP که سرمایه ی زیادی در این بازار دارند شرکت کردند. از این 400 نفر، 41 درصد هودلر بودند و با دید بلند مدت وارد این بازار شدند، 40 درصد تریدر و نوسان گیری در بازار انجام میدادند و 19 درصد باقی مانده شامل ماینرها، تحلیل گران خبری و عوامل صرافی های رمز ارز بودند. از نظر میزان دارایی 84 درصد آن ها ادعا کردند که کمتر از 10 میلیون دلار در این بازار دارایی دارند و 16 درصد باقی مانده بیشتر از 10 میلیون دلار7.

نتایج نظر سنجی

بر اساس تحقیق و نظر سنجی انجام شده، 22،866 دلار میانگین قیمتی بود که 400 شرکت کننده در رابطه با قیمت بیت کوین در سال 2020 نظر دادند. 44 درصد شرکت کنندگان بر این باورند که بازار به زودی حالت گاوی به خود خواهد گرفت و شاهد رشد ارزش بیت کوین خواهیم بود اما در مقابل 22 درصد به بازار خرسی در سال 2020 اعتقاد دارند و بقیه شرکت کنندگان نظر خاصی در این رابطه ارائه نکردند.

در ادامه از شرکت کنندگان در رابطه با مهم ترین خطری که بازار رمز ارز را تهدید می کند، سوال شد. اکثر شرکت کنندگان قانون گذاری های انجام شده و دست و پا گیر را برای این حوزه خطرناک می دانند و بر این باورند که جلوی رشد بازار را خواهد گرفت و بخشی از شرکت کنندگان نیز مباحث امنیتی و کلاه برداری های انجام شده را به عنوان یک تهدید برای این بازار می شناسند.

در انتهای این تحقیق به بحث آلت کوین ها نیز پرداخته شد. 54 درصد شرکت کنندگان معتقد هستند که در سال جاری آلت کوین ها رشد بسیار خوبی خواهند داشت و به اصطلاح شاهد فصل آلت کوین ها خواهیم بود. اتریوم (ETH)، مونرو (XMR)، ریپل (XRP)، لایت کوین (LTC) و تزوس (XTZ) از بارزترین آلت کوین هایی بودند که شرکت کنندگان در مورد صعود آن ها اتفاق نظر داشتند.
منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت