بیل گتیس: راهی برای پیشرفت بیت کوین نمی‌بینم!

بیل گتیس: راهی برای پیشرفت بیت کوین نمی‌بینم!

راهنمای مطالعه

بیل گیتس (Bill Gates)، بنیان گذار مایکروسافت، آخرین چهره برجسته فناوری است که ظاهراً سعی می‌کند در مورد سوالات مربوط به پذیرش بیت کوین، از بحث خارج شود. گیتس صبح امروز در مصاحبه با برنامه CNBC’s Squawk Box قاطعانه اعلام کرد که او نه در بیت کوین سرمایه گذاری کرده و نه می‌خواهد در بازی پیش بینی قیمت بیت کوین نقشی داشته باشد. گیتس در ادامه بحث افزود: “من بیت کوین ندارم و همواره دیدگاه بی طرفی داشته‌ام. ارزش بیت کوین فقط بر اساس هیجانات بازار یا دیدگاه‌های دیگران می‌تواند بالا و پایین شود. من راهی برای پیش بینی پیشرفت این بازار نمی‌بینم.”

بیل گیتس در ادامه افزود: “من فکر می‌کنم انتقال پول به شکل دیجیتالی همراه با کاهش هزینه‌های معامله، کاری است که بنیاد گیتس در کشورهای در حال توسعه انجام می‌دهد.”

با این حال، به نظر می‌رسید که بنیان گذار مایکروسافت به این اشاره دارد که بسیاری از افراد از رمز ارز در خارج از کشورهای در حال توسعه برای “جلوگیری از مالیات یا فعالیت غیرقانونی” استفاده می‌کنند. وی بیان کرد که کار خیرخواهانه وی از طریق بنیاد بیل و ملیندا گیتس پول را به شکل دیجیتالی منتقل می‌کند و این یعنی کاملاً قابل مشاهده است که چه کسی چه کاری انجام می‌دهد و هیچ ابهامی در انتقالات مالی وجود ندارد.

این نظرات بیانگر اظهارات قبلی گفته شده وی در Reddit AMA سال 2018 است که در آن گیتس ناشناس بودن معاملات بازار رمز ارز را مورد انتقاد قرار داد و آنها را با افرادی که مواد مخدر خریداری می‌کنند ارتباط داد. بنیان گذار مایکروسافت در آن زمان از این فناوری به عنوان “این صنعت باعث مرگ افراد به روشی کاملاً مستقیم شده است” نام برد. اگرچه از مارس سال گذشته گیتس دیگر در هیئت مدیره مایکروسافت حضور نداشت، اما موقعیت گیتس در مورد رمز ارزها و بیت کوین مانند موقعیت این شرکت در بازار رمز ارز است.

منبع: Cointelegraph

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]