بیل گتیس: راهی برای پیشرفت بیت کوین نمی‌بینم!

راهنمای مطالعه

بیل گیتس (Bill Gates)، بنیان گذار مایکروسافت، آخرین چهره برجسته فناوری است که ظاهراً سعی می‌کند در مورد سوالات مربوط به پذیرش بیت کوین، از بحث خارج شود. گیتس صبح امروز در مصاحبه با برنامه CNBC’s Squawk Box قاطعانه اعلام کرد که او نه در بیت کوین سرمایه گذاری کرده و نه می‌خواهد در بازی پیش بینی قیمت بیت کوین نقشی داشته باشد. گیتس در ادامه بحث افزود: “من بیت کوین ندارم و همواره دیدگاه بی طرفی داشته‌ام. ارزش بیت کوین فقط بر اساس هیجانات بازار یا دیدگاه‌های دیگران می‌تواند بالا و پایین شود. من راهی برای پیش بینی پیشرفت این بازار نمی‌بینم.”

بیل گیتس در ادامه افزود: “من فکر می‌کنم انتقال پول به شکل دیجیتالی همراه با کاهش هزینه‌های معامله، کاری است که بنیاد گیتس در کشورهای در حال توسعه انجام می‌دهد.”

با این حال، به نظر می‌رسید که بنیان گذار مایکروسافت به این اشاره دارد که بسیاری از افراد از رمز ارز در خارج از کشورهای در حال توسعه برای “جلوگیری از مالیات یا فعالیت غیرقانونی” استفاده می‌کنند. وی بیان کرد که کار خیرخواهانه وی از طریق بنیاد بیل و ملیندا گیتس پول را به شکل دیجیتالی منتقل می‌کند و این یعنی کاملاً قابل مشاهده است که چه کسی چه کاری انجام می‌دهد و هیچ ابهامی در انتقالات مالی وجود ندارد.

این نظرات بیانگر اظهارات قبلی گفته شده وی در Reddit AMA سال 2018 است که در آن گیتس ناشناس بودن معاملات بازار رمز ارز را مورد انتقاد قرار داد و آنها را با افرادی که مواد مخدر خریداری می‌کنند ارتباط داد. بنیان گذار مایکروسافت در آن زمان از این فناوری به عنوان “این صنعت باعث مرگ افراد به روشی کاملاً مستقیم شده است” نام برد. اگرچه از مارس سال گذشته گیتس دیگر در هیئت مدیره مایکروسافت حضور نداشت، اما موقعیت گیتس در مورد رمز ارزها و بیت کوین مانند موقعیت این شرکت در بازار رمز ارز است.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت