تاخیر بروزرسانی شبکه کاردانو!

راهنمای مطالعه

شرکت مهندسی بلاک‌چین  Input Output Hong Kong که در پس پرده شبکه کاردانو قرار دارد، «اخبار ناامیدکننده‌ای» را منتشر کرده است و از تأخیر یک ماهه برای بروزرسانی واسیل خبر داده است.

به گفته چارلز هاسکینسون، یکی از بنیان‌گذاران اصلی کاردانو، قرار است بروزرسانی  واسیل منجر به “بهبود عملکرد گسترده‌ای را برای کاردانو” و قابلیت‌های قرارداد هوشمند آن شود. قبلاً قرار بود این بروزرسانی  در 29 ژوئن انجام شود، اما آخرین تخمین اکنون برای هفته آخر جولای تعیین‌شده است.

نایجل همسلی، رئیس تحویل و پروژه ای او اچ کی در یک پست وبلاگی در 20 ژوئن خاطرنشان کرد که تیم اصلی اینپوت اوت پوت گلوبال (Input Output Global) (IOG) که بر روی پروژه کار می‌کنند “بسیار به نهایی کردن کار اصلی نزدیک هستند” اما در ادامه خاطرنشان کرد که هنوز 7 مشکل بر سر راه ارتقا وجود دارد که تیم در حال کار بر روی آن هستند. وی افزود که هیچ‌یک از این مشکلات به‌عنوان “حاد” طبقه‌بندی نمی‌شوند.

از چندین زاویه کار بر روی واسیل پیچیده‌ترین برنامه توسعه و ادغام تا به امروز بوده است. این ارتقا یک فرآیند چالش‌برانگیز است که نه‌تنها به کار قابل‌توجهی از تیم‌های اصلی نیاز دارد، بلکه به هماهنگی نزدیک در سراسر اکوسیستم نیاز دارد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت