تازه واردهای بازار، فروشندگان اصلی این روزها!

راهنمای مطالعه

آمارها حاکی از آن است که هولدرهای بلند مدت بازار رمز ارز در حالی که سرمایه‌گذاران کوتاه مدت اقدام به فروش می‌کنند، همچنان به جمع آوری بیت کوین (BTC) ادامه می‌دهند. طبق تحقیقات ارائه شده توسط شبکه تحلیلی Glassnode ، نود و پنج درصد از تراکنش‌های بازار بیت کوین، آخرین بار در کمتر از سه ماه پیش نیز در شبکه مورد جابه‌جایی قرار گرفتند. در واقع تنها 5 درصد از تراکنش‌های اخیر و خروجی از کیف‌ پول‌ها، بیش از 90 روز از عمر آنها در یک آدرس ثابت گذشته است که این اتفاق نشان می‌دهد اکثریت قریب به اتفاق بیت کوین‌هایی که روی زنجیره جا‌به‌جا می‌شوند، خریدهای جدید هستند.

سایر داده‌های Glassnode نشان داده است که آدرس‌هایی که حداقل سه سال در نگه‌داری دارایی بیت کوین خود مصمم بوده‌اند، طی 6 تا 12 ماه گذشته به طور قابل توجهی دارایی خود را افزایش دادند، در حالی که دارندگان کوتاه مدت از ابتدای سال 2020 با فروش دارایی خود، اقدام به کسب سود کوتاه مدت کردند.

Glassnode دارندگان بلند مدت بیت کوین را به عنوان کیف پول‌هایی که بیش از 155 روز بیت کوین خود را نگه داشته‌اند تعریف می‌کند، در حالی که دارندگان کوتاه مدت بیت کوین، به عنوان کیف پول‌هایی تعریف می‌شوند که بیت کوین خود را در طی 155 روز روی زنجیره جا‌به‌جا‌ ‌کنند. این گزارش ادعا می‌کند دارندگان بلند مدت بیت کوین تمایل دارند که دارایی بیشتری از بیت کوین داشته باشند و ذخیره بیت کوین خود را در بازارهای خرسی جمع کرده و مقداری را در بازارهای گاوی کم کنند.

در مقابل، دارندگان کوتاه مدت بیت کوین احتمالاً یا شرکت کنندگان جدیدی در بازار رمز ارز یا تاجران کوتاه مدت هستند که به طور مکرر ذخیره رمز ارز خود را در مبادلات جا‌به‌جا می‌کنند. شبکه‌ی تحلیلی Glassnode همچنین اشاره کرد که دارندگان بلند مدت بیت کوین در مقایسه با چرخه‌های قبلی بازار، سکه‌های بیشتری را نگه داشته‌اند همچنین تعداد نهادهای جدید فعال، اخیراً به بالاترین سطح رسیده است که این موضوع نشان می‌دهد که بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی جدید به تازگی وارد این فضا شده‌اند.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت