تا پایان سال 2020 شاهد یک جهش قیمتی بزرگ در بیت‌ کوین خواهیم بود!

راهنمای مطالعه

طبق گزارش منتشر شده توسط شبکه‌ی خبری و تحلیلی Bitcoinist، در روزهای اخیر بیت‌کوین و تمام بازار رمز ارز در یک بازار خنثی گرفتار شده و گاوها و خرس‌ها هیچکدام قادر به در اختیار گرفتن کنترل بازار نیستند. این حالت هم می‌تواند باعث آرامش برخی از سرمایه گذاران شود زیرا نوسانات کمتری را تجربه می‌کنند از طرفی می‌تواند حس ترس و عدم اطمینان از روند آتی بازار را به همراه داشته باشد. روند آتی بیت‌کوین تا حدودی وابسته به واکنش آن به رنج قیمتی 10200 تا 11200 دلار است. هنوز هیچکدام از این دو سطح قیمتی شکسته نشده‌، و یک تحلیل‌گر معتقد است که بیت‌کوین در یک فاز تراکمی گرفتار شده است.

این تحلیل‌گر به نام بازار رمز ارز، بر این عقیده‌ است که تا پایان سال 2020 بیت‌کوین از این فاز تراکمی خارج شده و شاهد جهش قیمت بزرگی خواهیم بود. در زمان نگارش این خبر،‌ بیت‌کوین در قیمت 10650 دلار در حال معامله است. وی بیان کرد که با وجود برخی تحرکات مثبت کوچکی از سوی گاوها، تغییری در چشم انداز کوتاه مدت این رمز ارز رخ نداده است. مقاومت مهم بعدی بیت‌کوین در سطح 11 هزار دلار است که باید ببینیم چه واکنشی به آن خواهد داشت. 

شکست این سطح قیمتی می تواند شرایط را برای رشد قیمت تا سطح 11200 دلار فراهم کند؛ و درغیر این صورت، شکست خوردن قیمت در این مقاومت، می تواند آسیب‌های جدی به زیرساخت‌های بازار وارد کند. به گفته این تحلیل‌گر بیت‌کوین در یک فاز تراکمی گرفتار شده که احتمال خروج از آن و وقوع یک جهش قیمتی بزرگ تا پایان سال وجود دارد. وی افزود “با نگاهی به تایم فریم هفتگی در نمودار بیت‌کوین میبینیم که اکنون در یک فاز تراکمی در بالای میانگین متحرک نمایی (EMA) 21 روزه قرار داریم و احتمال شکست مقاومت وجود دارد و اگر این مسیر احتمالی محقق شود، می توانیم روند صعودی را شاهد باشیم.”

منبع: Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت