تحلیلگر بلومبرگ: آماده بیت‌کوین ۱۰۰ هزار دلاری در نیمه دوم ۲۰۲۱ باشید!

تحلیل‌گر برتر شبکه‌ی «بلومبرگ» (Bloomberg) معتقد است که احتمال اینکه در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ بازار گاوی (صعودی) بیت‌کوین (BTC) دوباره از سر گرفته شود و بیت‌کوین به ۱۰۰ هزار دلار برسد وجود دارد. «مایک مک گلون» ( Mike McGlone)، استراتژیست ارشد بازارهای مالی بلومبرگ، در حساب توییتر خود در مورد پیش‌بینی بازگشت روند صعودی بازار بیت‌کوین و ۱۰۰ هزار دلاری شدن پرچم‌دار رمزارزهای جهان صحبت کرد.

«بیت‌کوین آماده شروع حرکت صعودی در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ است؛ موتور بیت‌کوین نیاز به روغن دارد!»

مک گلون نموداری را به اشتراک گذاشت که روند «قرارداد آتی» ( futures contract) بیت‌کوین و «نفت خام برنت» (Brent crude oil) را مقایسه می‌کند و بی‌ثباتی بیت‌کوین در برابر نفت خام را نشان می‌دهد.

این اقتصاددان معتقد است که در نیمه دوم سال جاری، بازار صعودی بیت‌کوین دوباره ظاهر می‌شود و حرکت به سمت سطح قیمت ۱۰۰ هزار دلار را از سر می‌گیرد. وی بیان کرد که انتظار می‌رود نفت خام، از قیمت فعلی ۷۲ دلار به ازای هر بشکه، به سمت ۵۰ دلار شروع به کاهش کند. این کارشناس توئیت کرد که این اتفاق در پی «پیامدهای اقتصاد کلان» رخ خواهد داد. وی همچنین اشاره کرد که مزایای اصلی بیت‌کوین که احتمالاً رشد بیشتر آن را تضمین می‌کنند، پیشرفت فناوری و مدل تورمی است که در بیت‌کوین برنامه‌ریزی شده است.

 مایک مک گلون در حساب توییتر خود بیان کرد:

«چه چیزی بیت‌کوین را نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار و نفت خام را به ۵۰ دلار می‌رساند و نگه می‌دارد: بیت‌کوین آماده است تا بازار گاوی خود را آغاز کند. این دقیقاً همزمان با کاهش قیمت نفت خام است که نشان‌دهنده تحولات عمیق اقتصادی در سطح کلان در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ است. دارایی دیجیتال معیاری برای نشان دادن پیشرفت سریع تکنولوژی و تورم است.»

منبع: U.today

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.