تحلیل آخرین سنگر دفاعی بیت کوین؛ قیمت افزایش پیدا می‌کند یا کاهش؟

تحلیل آخرین سنگر دفاعی بیت کوین؛ قیمت افزایش پیدا می‌کند یا کاهش؟

راهنمای مطالعه

در حال حاضر در روند خرید و فروش و نمودار بیت کوین نشانه‌هایی مبنی بر این که قیمت بیت کوین ریزش بیشتری خواهد داشت، وجود دارد. اگر بیت کوین قصد ماندن در کانال 7 هزار دلار را داشته باشد باید نقطه حمایتی 7120 دلار را حفظ و بالای این نقطه بماند.

دیروز بیت کوین نتوانست سطح مقاومتی 7700 دلار را پشت سر بگذارد و همین امر باعث شد بیت کوین به نقاط حمایتی پایین‌تر یعنی 7400 دلار و 7300 دلار ریزش کند و در همین بین باید برای ماندن در بالای میانگین 100 ساعته بازار تلاش کند.

کمترین قیمت 24 ساعت گذشته 7159 دلار بود که بیت کوین توانست دوباره خود را بالای 7200 دلار برساند. قطعاً 7160 دلار نقطه حمایتی اصلی بیت کوین در کانال 7 هزار دلار محسوب می‌شود و از دست دادن آن به معنی ریزش به زیر 7 هزار دلار است.

شاخص فیبوناچی بر روی 23.6 درصد

همچنین تحلیل تکنیکال نشان دهنده مقدار 23.6 درصد برای شاخص فیبوناچی اصلاحی است که باعث شده از 7689 که بالاترین قیمت در بازه اخیر بود به 7159 دلار ریزش کند.

سطح اصلاحی فیبوناچی میزان اصلاح بازار را نشان می‌دهد. به‌طور مثال سطح اصلاحی فیبوناچی صفر درصدی به این معنی است که رشد اخیر از بین نرفته و بازار توانسته رشدهای اخیر را حفظ کند. سطح ۲۳٫۶ درصدی نشان می‌دهد که بازار ۲۳٫۶ درصد را از دست داده و یا همان اصلاح کرده است.

یعنی اندازه موج را به درصد فیبوناچی ضرب می‌کنیم. اگر بازار به سطح پنجاه درصد می‌رسید، یعنی نیمی از رشدهای اخیر از بین رفته‌اند و بازار تا ۵۰ درصد اصلاح کرده است. اگر بازار به سطح فیبوناچی ۱۰۰ درصدی برسد، یعنی تمام رشدهای اخیر از بین رفته‌اند و موج خنثی شده و یا به‌طور کامل اصلاح شده است.

اگر بیت کوین بتواند در سطح حمایتی بماند و نقطه 7240 و7300 دلار را پشت سر بگذارد می‌تواند روند صعودی خود را شروع کند و اگر بخواهد روند صعودی را با قدرت و شتاب بیشتری شروع کند بسیار مهم است تا بین بازه‌ی 7400 تا 7500 دلار آرام بگیرد تا به اصطلاح بازار از حالت خرسی کامل خارج شود.

نقطه مقاومت اصلی بعدی در سطح 7700 دلار است!

اگر بیت کوین روند صعودی را شروع کند نقطه مقاومت اصلی بعدی در سطح 7700 دلار است. اگر از این سطح عبور نکند احتمال تکرار چرخه اخیر بسیار وجود دارد و باید شاهد ریزش بیت کوین به نقطه‌های مقاومتی اشاره شده که همان 7160 دلار است باشیم.

تحلیل آخرین سنگر دفاعی بیت کوین؛ قیمت افزایش پیدا می‌کند یا کاهش؟ - ارز جدید

همه چیز به این بستگی دارد که بیت کوین در کدام سطح و کدام نقطه آرام بگیرد. از دست دادن حمایت 7160 و 7120 دلار به‌عنوان آخرین سنگر بیت کوین، منجر به ریزش شدید تا 6660 دلار خواهد شد. نمودار به‌وضوح نشان دهنده نشانه‌های ریزش است. اما در نهایت همه‌ی چیز بستگی به نقطه حمایتی 7120 دلار دارد.
منبع newsbtc

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت