تحلیل وضعیت ریپل؛ قیمت به کجا خواهد رسید؟

تحلیل وضعیت ریپل؛ قیمت به کجا خواهد رسید؟
تحلیل وضعیت ریپل؛ قیمت به کجا خواهد رسید؟

راهنمای مطالعه

ریپل (XRP) در روزهای گذشته روند صعودی آهسته و پیوسته ای داشته است. در واقع این توکن مانند اتریوم (ETH) از روند صعودی بیت کوین (BTC) تبعیت کرده و در حال صعود می باشد. در زمانش نگارش این خبر ریپل در قیمت 0.233 معامله می شود و در حال حرکت به سوی نقاط قیمتی 0.25 و 0.28 دلار در روزهای آتی می باشد.

اکثر سیگنال های مربوط به ریپل افزایشی است!

در روزهای گذشته برای بیت کوین و در رتبه بعدی اتریوم، روند صعودی پیوسته ای شاهد بودیم و همین روند باعث شد ریپل نیز افزایش قیمت داشته باشد و بتواند سطح مقاومتی 0.225 دلار را پشت سر بگذارد. نقطه بعدی برای ریپل، 0.232 دلار بود که این نقطه بالاتر از میانگین 100 ساعته ی ریپل محسوب می شود. ریپل توانست این نقطه را نیز پشت سر بگذارد و 0.2359 دلار را به عنوان بالاترین قیمت در این هفته برای خود ثبت کند.

ریپل در حال حاضر کمتر از شاخص 23.6 درصدی فیبوناچی اصلاحی قرار دارد. نقطه حمایتی ریپل 0.231 دلار خواهد بود و با شکستن این نقطه احتمال ریزش و روند نزولی ریپل وجود دارد. اما آنچه که از تحلیل نمودار ریپل به دست آمده، این توکن اکثر شاخص ها را برای رشد بیشتر دارا می باشد و بعید است که نقطه حمایتی خود را از دست بدهد.

تحلیل وضعیت ریپل؛ قیمت به کجا خواهد رسید؟

در مسیر صعودی ریپل، نقاط 0.235 و 0.236 به عنوان نقاط مقاومتی قوی وجود دارد و ریپل با شسکتن این نقاط به راحتی می تواند تا 0.245 دلار صعود کند. در مرحله ی بالاتر نقطه ی 0.255 دلار به عنوان نقطه مقاومتی اصلی شناسایی شده و عبور از آن مسیر را برای 0.3 دلار هموار می کند.

بدیهی است که یکی از عوامل اصلی برای ادامه این روند، صعودی ماندن بیت کوین در روزهای آتی است. شاخص RSI ریپل نزدیک به 60 می باشد بنابراین هنوز ریپل برای رسیدن به اشباع خرید ظرفیت دارد و این روند صعودی می تواند ادامه دار باشد.

اصلاح قیمت محدود خواهد بود!

اگر ریپل وارد روند اصلاح قیمت شود، در محدوده ی 0.230 دلار با اصلی ترین حمایت روبرو خواهد شد. حمایتی که طبق بررسی تحلیل گران بعید است از دست برود. بعد از آن 0.225 نقطه حمایتی بعدی خواهد بود. میانگین 100 ساعته ی این توکن در محدوده ی 0.224 قرار دارد و بسیاری از تریدرها منتظر این نقطه برای ورود به بازار می باشند.

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت