ترس و وحشت شدید بر بازار رمزارز حاکم شده است!

شبکه‌ی خبری Cointelegraph، با انتشار گزارشی به بررسی وضعیت فعلی بازار رمزارز پرداخت. در حال حاضر با ریزش بیت‌کوین (BTC) به زیر سطح 30 هزار دلار، بازار رمزارز شرایط بسیار ملتهبی را تجربه می‌کند و هر لحظه احتمال یک ریزش و حتی جهش وجود دارد، اگرچه تحلیل‌گران، ادامه‌دار بودن روند ریزشی را محتمل‌تر می‌دانند. طبق نظر تحلیل‌گران، بسیار حیاتی است که بیت‌کوین به سرعت بتواند سطح 30 هزار دلار را پس بگیرد و خود را بالای این سطح که یک مقاومت و حمایت روانی محسوب می‌شود، حفظ کند.

در حال حاضر با سقوط بیت‌کوین، شاخص ترس و طمع بازار رمزارز در سطح ترس شدید قرار گرفته و این شاخص در سطح 17 از 100 واحد قرار دارد که حاکی از فشار روانی و ترس شدید حاکم بر بازار است. در صورت ماندگاری این جو، ممکن است برخی از سرمایه‌گذاران از ترس از دست دادن بیشتر سرمایه‌ خود، اقدام به فروش بیت‌کوین‌های خود کنند و روند ریزشی موجود را تقویت کنند. شایان ذکر است که بازار بیت‌کوین در سطح 10 شاخص ترس و طمع نیز در ماه اخیر قرار گرفته بود و توانست خود را از آن سطح بازیابی کند.

در کنار بیت‌کوین، آلت‌کوین‌ها نیز در شرایط خوبی به سر نمی‌برند و حتی بسیاری از آلت‌کوین‌های مطرح بازار، ریزش بسیار بیشتری را نسبت به بیت‌کوین تجربه کردند. درواقع در حال حاضر، حال بازار رمزارز مساعد نیست و باید منتظر ماند و دید که دانه درشت‌های بازار رمزارز، در چه سطح قیمتی وارد عمل شده و از بازار حمایت کرده و آن را به سمت بالا، هل خواهند داد.

منبع: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *