تصاحب مجدد کانال 19 هزار دلار و تلاش برای تثبیت در این سطح حساس!

راهنمای مطالعه

با پس گرفتن محدوده 19 هزار دلار توسط بیت‌کوین (BTC)، ارزش بازار رمزارز به بیش از 560 میلیارد دلار رسیده است. اما با این حال به دلیل افزایش سلطه بیت‌کوین در بازار، آلت‌کوین‌ها همچنان نسبت به این رمزارز رشد کمتری داشته‌اند. تنها دو روز پس از ریزش بیت‌کوین (BTC) به محدوده 17500 دلار، این رمزارز مجدداً موفق به بازپس‌گیری سطح 19 هزار دلار و جبران ضررهای چند روز اخیر خود شده است. بجز رمزارز ریپل (XRP) که به دلیل ایردراپ (Airdrop) توکن اسپارک (FLR) همچنان در روند نزولی قرار دارد، اکثر آلت‌کوین‌ها سبزپوش هستند.

طی چند روز گذشته بزرگترین رمزارز بازار نوسانات زیادی داشته است. جمعه هفته گذشته قیمت بیت‌کوین از محدوده 19 هزار دلار به حدود 17500 دلار کاهش یافت. با این حال پس از آن‌که وال استریت هفته خود را به پایان رساند، سروکله گاوها دوباره در بازار رمزارز پیدا شد و سطح 18 هزار دلار را برای بیت‌کوین پس‌گرفتند. در طی 24 ساعت گذشته، این رمزارز به روند صعودی خود ادامه داده و از سطح 19 هزار دلار نیز عبور کرده است. با وجود روند نزولی اخیر، شرکت تحلیلی سانتیمنت (Santiment) پیشتر در رابطه با احتمال تغییر بسیار سریع این روند هشدار داده بود.

داده‌های این شرکت نشان می‌داد که جو کلی درمیان معامله‌گران در فضای مجازی به بالاترین حد منفی خود در طول دو ماه گذشته رسیده است. این شرکت در ادامه توضیح داده است که ترس ناشی از افزایش عرضه‌ها در بازار گسترش یافته و افزایش واریزی‌ها به صرافی‌ها نیز موید همین موضوع است به طوریکه معامله‌گران طی چند روز گذشته درحال انتقال دارایی‌های خود به صرافی‌ها برای فروش بودند. بر همین اساس این شرکت معتقد است که بیت‌کوین یک بار دیگر به وضعیت اشباع قیمتی رسیده است.

در طی ریزش اخیر بازار، آلت‌کوین‌ها وضعیت به مراتب بد‌تری را سپری کردند. با این حال، طی چند روز گذشته وضعیت آن‌ها نیز همانند بیت‌کوین درحال بهبود بوده است. با وجود رشد معقولی که آلت‌کوین‌ها داشته‌اند، اما بسیاری از آن‌ها در مقایسه با بیت‌کوین افت ارزش بیشتری را تجربه کرده‌اند زیرا سلطه بیت‌کوین طی چند روز گذشته درحال افزایش بوده است. درحال حاضر براساس داده‌های سایت CoinMarketCap، شاخص سلطه (Dominance) بیت‌کوین در سطح 63.7 درصد قرار دارد.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت