تعداد 3.1 میلیارد تراکنش در طول 10 سال بازار رمزارزها!

تعداد 3.1 میلیارد تراکنش در طول 10 سال بازار رمزارزها!

راهنمای مطالعه

بیت کوین (BTC) و بازار ارزهای دیجیتال از زمان شروع به کار خود تا به امروز از نظر پذیرش عمومی، رشد بسیار چشمگیری داشته و کمتر کسی فکر می کرد که رمز ارز بتواند تا این حد در بحث بازارهای مالی برای خود اسم و رسمی ایجاد کند.

امروزه ظرفیت مالی این بازار چشمگیر شده و طبق آمار منتشر شده از اولین روز عرضه ی بیت کوین به عنوان شروع کننده ی این حوزه، تا به امروز در حدود 3,1 میلیارد تراکنش در بازار رمز ارز انجام شده است.

در بین این تعداد تراکنش، بیت کوین بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است. بعد از بیت کوین ایی او اس (EOS) نیز به عنوان یکی از پیشتازان تعداد تراکنش در این بازار خود را مطرح کرده است.

هرچند در ابتدای شروع به کار خود، خیلی از تحلیل گران، این پروژه را شکست خورده می دانستند و پیش بینی کرده بودند که به زودی از چرخه ی بازار رمز ارز حذف شود.

رشد خوب بیت کوین کش (BCH) و بیت کوین اس وی (BSV)

بیت کوین کش (BCH) و بیت کوین اس وی (BSV) دیگر رمز ارزهایی هستند که رشد بسیار خوبی از حیث تعداد تراکنش ها به نام خود ثبت کردند.

البته شایان ذکر است که تعداد تراکنش های دقیق کاربردی، عملا کار غیر ممکنی است و در این آمار تراکنش های ناسالم و اسپم نیز لحاظ شده زیرا تمیز دادن این دو دسته از تراکنش ها کار بسیار دشواری و در بعضی موارد غیر ممکن است.

همواره سلامت تراکنش های انجام شده یکی از معیارهای اصلی رشد بازار رمز ارز بوده و خواهد بود. در سال 2019، این امر رشد قابل توجهی داشته و بسیاری از شرکت ها برای عقد قرار دارد روی به بازار رمز ارز آورده و از این حوزه برای تراکنش های مالی خود استفاده می کنند.

البته در برخی موارد، رمز ارزها نتوانستند به خوبی از پس این کار برآیند. به طور مثال رمز ارز آیوتا (IOTA) با هدف گنجایش بالای تراکنش در لحظه پا به این عرصه گذاشت اما نتوانست این کار را به درستی انجام دهد.

بیت کوین نیز به عنوان پیشتاز این بازار در برهه ای به علت حجم بالای تراکنش ها در لحظه، با اختلال شبکه مواجه شده بود و در برخی موارد، چندین روز زمان نیاز بود تا یک تراکنش بسیار ساده انجام شود.

در حال حاضر بیت کوین روزانه پذیرای 300 تا 400 هزار تراکنش می باشد و در حدود 1 میلیارد دلار بین آدرس های مختلف جا به جایی انجام می شود.
منبع bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت