تلاش شرکت‌های پرداختی برای فراگیری بازار رمزارز!

راهنمای مطالعه

دریافت وجه نقد از خریدهای کارت اعتباری و نقدی به عنوان پاداش استفاده از آن کارت مزیتی باسابقه طولانی برای کاربران بوده است. حال، کریپتو همراه با پروژه‌هایی برای ارائه پاداش خرید با رمزارز وارد صحنه می‌شود.

در سال 2021، بلاک فای (BlockFi ) کارتی با پشتوانه بیت‌کوین را به‌عنوان راهی برای استقبال از کاربران در اکوسیستم رمزنگاری راه‌اندازی کرد. با استفاده از این کارت، کاربران می‌توانند به‌جای پاداش‌های دیگر مانند بازگشت نقدی، 1.5٪ تراکنش خود را بیت‌کوین دریافت کنند.

در همان سال، ونمو (Venmo) هم مکانیزمی را به‌کار گرفت که به کاربران اجازه می‌دهد با پاداش‌های بازگشت نقدی خود رمزارز خریداری کنند. برنامه‌ای به نام کش بک تو کریپتو (Cash Back to Crypto) به کاربران کارت‌های اعتباری این امکان را می‌داد تا پاداش‌های بازگشت نقدی خود را برای خرید دارایی‌های رمزنگاری مانند بیت کوین، اتریوم  (ETH)، لایت کوین ( (LTC و بیت‌کوین‌کش ( (BCH خرج کنند.

برخی از شرکت‌ها شروع به پیروی از این روند کردند و پاداش‌های رمزنگاری جدید را با مکانیزم پاداش‌های نقدی ادغام نمودند. در واقع در حال حاضر، شرکت‌ها، برنامه‌ریزی بسیاری را انجام دادند تا بتوانند روش پرداخت به وسیله کریپتو را به فراگیری برسانند.

منبع: Cointelegraph

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت