تمجید منتقد بزرگ بیت کوین از این رمز ارز برای اولین بار!

تمجید منتقد بزرگ بیت کوین از این رمز ارز برای اولین بار!

راهنمای مطالعه

مارک کوبان (Mark Cuban)، میلیاردر و کارآفرین مطرح آمریکایی که جامعه ی رمز ارز وی را با نقدهای تندی که نسبت به بیت کوین (BTC) و رمز ارزهای موجود ارائه کرده می شناسند، این بار در یک حرکت غیر منتظره به تمجید از بیت کوین پرداخته و صحبت های مثبتی را در رابطه با بازار رمز ارز بیان کرد. این صحبت ها در بحثی که در توییتر بین کوبان و یکی از طرفداران پر و پا قرص بیت کوین به نام پرستون پیش (Preston Pysh) شکل گرفته بود، مطرح شد.

بیت کوین و اقتصاد آینده

پرستون در توییت خود بیان کرد:

“در ابتدای آغاز به کار اینترنت، هیچ کس نمی توانست گستردگی اوبر را به شکل کنونی پیش بینی کند. همین اتفاق برای بیت کوین نیز افتاد. در ابتدای کار این رمز ارز، بسیاری به دید یک سرگرمی و یک حس ماجراجویی به بیت کوین نگاه می کردند و اگر به ده سال پیش بازگردیم و در آن زمان از روند کنونی بیت کوین صحبت کنیم، کمتر کسی باور می کند که این رمز ارز به چنین سطحی از گستردگی رسیده است. امروز نیز همین مسئله وجود دارد. کمتر کسی قبول خواهد کرد که بیت کوین در ده سال دیگر بازارهای مالی را پشت سر بگذارد و پیشتاز سیستم اقتصادی شود.”

مارک کوبان در پاسخ توییت پرستون بیان کرد:

“امروزه بیت کوین را می توان به عنوان یک روش برای حفظ ارزش دارایی استفاده کرد. به خصوص در شرایط بحرانی کنونی. علی رغم تمام نقدهایی که نسبت به بیت کوین و ماهیت رمز ارز دارم، اما بیت کوین نشان داده که توانایی حفظ دارایی افراد را دارد و می توان روی این رمز ارز حساب کرد. اما بحث جایگزینی سیستم های مالی هرگز اتفاق نخواهد افتاد، زیرا نیازی نیست که چنین تغییری حاصل شود و بیت کوین عملا توانایی این کار را نیز نخواهد داشت.”

کوبان در ادامه بیان کرد که نقدهای بسیاری نسبت به بیت کوین و دیگر رمز ارزها دارد، اما خود بلاک چین، قطعا فناوری ارزشمندی است و باید مورد تمجید قرار گیرد. اما صحبت هایی که در رابطه با بیت کوین مبنی بر جایگزینی این رمز ارز به جای پول های رایج خواهد شد، کاملا بی اساس است. حتی طلا نیز چنین قابلیتی نخواهد داشت. اگرچه کوبان همچنان بیت کوین را مورد نقد قرار می دهد، اما تمجید از این رمز ارز در رابطه با توانایی حفظ ارزش دارایی در جای خود بسیار جالب است و نشان می دهد که حتی دید بدبین ترین افراد نسبت به بازار رمز ارز نیز کم کم در حال تغییر است.

منبع: Dailyhodl

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]