تن ویس: بیت‌کوین 50 هزار دلاری، منطقی و قابل دستیابی است!

راهنمای مطالعه

تن ویس (Tone Vays)، تحلیل‌گر و تریدر بنام بازار رمز ارز می‌گوید اگر بیت‌کوین از قیمت 20 هزار دلار عبور کند، 45 هزار دلار تا 50 هزار دلار یک هدف منطقی برای حرکت گاوی آن خواهد بود. وی همچنین معتقد است که بیت‌کوین تا پایان سال 2020 بالاتر از 10 هزار دلار باقی خواهد ماند. ویس در ابتدای سال اظهار داشت كه تردید دارد بیت‌کوین در سال 2021 به قیمت 20 هزار دلار برسد، اما اکنون فکر می‌کند که برترین رمزارز دنیا می‌تواند به این سطح دست یابد.

ویس گفت که با توجه به بررسی شاخص های گذشته، اگر قیمت بیت‌کوین در میان‌مدت از 20 هزار دلار عبور کند، قیمت آن دوبرابر می‌شود. وی با استناد به سیکل‌های تاریخی قیمت، گفت: محدوده 45 تا 50 هزار دلار یک تارگت منطقی است.

ویس در طی مصاحبه‌ای بیان کرد:

«معمولا هر بار که بیت‌کوین یک ATH (سقف تاریخی) قبلی را می‌شکند، به‌خصوص وقتی‌که سال‌ها زمان می برد تا بدان سطح برسد، قیمت آن دوبرابر می‌شود. بنابراین فکر می‌کنم 45 هزار دلار تا 50 هزار دلار هدف منطقی است.»

قیمت بیت‌کوین ممکن است به‌ محض شکستن 20 هزار دلار، روند صعودی خود را آغاز کند. وی در ادامه افزود:

«در آغاز سال، فکر می‌کردم که حتی در سال آینده شکستن سطح 20 هزار دلار دشوار باشد. اکنون فکر می‌کنم شکستن سطح 20 هزار دلار در سال آینده بسیار محتمل است.»

همان‌طور که تحلیلگران زنجیره‌ای در طول ماه آگوست گفته‌اند، منطقه 10 هزار دلاری به یک سطح حمایت قوی برای بیت‌کوین تبدیل‌شده است. تا زمانی که سطح روانی 10 هزار دلار دست ‌نخورده باقی بماند، روند صعودی متداوم محتمل‌تر خواهد بود. ویس همچنین به مقایسه بیت‌کوین و طلا پرداخت. وی تأکید کرد که طلا سقف تاریخی خود را شکسته و شاهد رشد سریع 5 درصدی بوده است.

این تریدر توضیح داد که اگر بیت‌کوین نیز بتواند سقف تاریخی 20 هزار دلار را بشکند، می‌تواند چنین کاری را در میان‌مدت تا بلندمدت انجام دهد. او بیان کرد:

«ما آنچه برای طلا در حال رخ دادن هست را دیدیم. سرانجام طلا سقف تاریخی خود که ده سال پیش بدان دست‌ یافت را شکست و اخیراً 100 دلار از آن بالاتر نیز رفت. لذا رشد سریع 5 درصدی را تجربه کرد. بنابراین بیایید ببینیم که طلا از زمان شکستن سقف تاریخی خود چقدر سریع رشد کرد و آیا بیت‌کوین نیز می‌تواند چنین کاری را انجام دهد یا خیر.»

مدل‌های مختلف، پیش‌بینی می‌کنند که قیمت بیت‌کوین در درازمدت بین 30 هزار دلار تا 250 هزار دلار خواهد بود. طبق گفته‌های ویس، برای وی سقف 45 هزار دلار راضی‌کننده است. از نظر تاریخی، بیت‌کوین با عبور از سقف تاریخی خود، رسیدن به یک پیک جدید و یک اصلاح، روند صعودی بزرگی را تجربه کرده است. صعود سریع به سطوح ناپایدار قیمت می‌تواند بیت‌کوین را در معرض افت شارپی قرار دهد. او اضافه کرد:

«آیا من فکر می‌کنیم قیمت بیت‌کوین به 100 هزار دلار برسد؟ من حاضر نیستم این جمله را بیان کنم. برای من، اگر سقف بعدی در حدود 45 هزار دلار باشد، خوشحال‌کننده خواهد بود و این اتفاق می‌تواند به ‌سرعت رخ دهد.»

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت