تهدید ایلان ماسک به عنوان یک میلیاردر فاسد توسط هکر‌های انانیموس!

راهنمای مطالعه

همانطورکه می‌دانید از ابتدای سال 2021 تاکنون ایلان ماسک (Elon Musk) با توییت‌هایش بازار رمزارز را تحت تاثیر قرارداده و بسیاری از سرمایه‌گذاران را آزرده خاطر کرده است. ماسک که در ابتدا خود را یکی از طرفداران پر و پا قرص بیت‌کوین (BTC) عنوان کرده بود، از ماه گذشته سیاست مخالفی را در پیش گرفت و به بهانه‌ی حفاظت از محیط زیست حمایت خود را از این رمزارز قطع کرد و معتقد است که بیت‌کوین انرژی بسیار زیادی مصرف می‌کند و همینطور مجدد به طور غیرمستقیم حمایت می‌کند. اما اخیراً انتشار یک ویدیو جدید در فضای مجازی باعث بی‌اطمینانی دنبال‌کنندگان ماسک نسبت به اظهارات او شده است. 

گروه هکرهای انانیموس (Anonymous) که به خاطر حملات سایبری خود به سازمان‌های متعدد شهرت دارد، صبح امروز ویدیویی را در خطاب به ایلان ماسک منتشر کرد. در این ویدیو، گروه انانیموس با انتشار لیستی از اقدامات مخرب زیست محیطی که توسط شرکت تسلا (Tesla) صورت گرفته، ضمن متهم کردن ایلان ماسک، وی را یکی از میلیاردرهای فاسد معرفی کرده است. این گروه ضمن افشای نقش ایلان ماسک در دستکاری بازار رمزارز، وی را مقصر اصلی در زیان سرمایه‌گذاران این بازار عنوان کرده و صریحاً وی را تهدید کرده است.  

گروه هکرهای انانیموس که در کارنامه خود سابقه حملات سایبری به سازمان‌های بزرگ را دارد، در این ویدیو بیان کرده است که اگرچه شرکت تسلا و ایلان ماسک از طریق خودروهای برقی و سفرهای فضایی برای رفاه مردم خدماتی را ارائه می‌دهند، اما واقعیت این است که شرکت تسلا بر خلاف ادعای خود، حامی محیط زیست و اصطلاحاً یک شرکت سبز نیست. در ویدیو منتشر شده، گروه انانیموس ضمن اشاره به استخدام کودکان کارگر آفریقایی در شرکت تسلا، نحوه رفتار ایلان ماسک با کارگرانش را یادآور شده و از آن انتقاد کرده است.

این گروه معتقد است که تمامی اقداماتی که ایلان ماسک با هدف نجات دنیا انجام داده است، صرفاً از روی خود بزرگ‌بینی بوده و سعی دارد تا خود را ناجی دنیا معرفی نماید. ضمن اینکه شرکت‌های بسیاری در تولید خودروهای برقی یا در زمینه سفرهای فضایی فعالیت دارند، و از سوی دیگر ایلان ماسک تنها بخاطر پست‌های مضحک خود در شبکه‌های اجتماعی شهرت پیدا کرده است. انانیموس در ادامه بیان می‌کند که بخش عمده‌ای از درآمد شرکت تسلا نه بواسطه فروش خودروهایش، بلکه از طریق بیت‌کوین بوده است و ایلان ماسک را به تخریب بیت‌کوین در پی منافع دولت آمریکا متهم کرده است.

در بخشی از این پیام تهدیدآمیز، انانیموس در خطاب به ایلان ماسک بیان کرده است:

“ هیچ می‌دانی که خستگی یعنی چه؟ تو یک میلیاردر فاسدی! همانطور که در کامنت‌های پست‌هایت در توییتر می‌خوانی، بازی تو با بازار رمزارز زندگی میلیون‌ها نفر را نابودکرده است. میلیون‌ها سرمایه‌گذار با هزاران امید در بازار رمزارز سرمایه‌گذاری کرده‌اند تا از این طریق به رویاهایشان برسند و تو هیچ‌گاه این را درک نخواهی کرد.”

انانیموس در ادامه بیان کرده است:

“ شاید خودت را باهوش‌ترین فرد در این حوزه می‌دانی، اما بدان که اکنون یک رقیب جدی در مقابل خود داری. ما انانیموس هستیم. ما یک ارتشیم. منتظر ما باش”.

منبع: Latestnews.plus

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت