ثبت رکورد جدید در تعداد آدرس های فعال بیت کوین!

استیکینگ چیست؟ کسب درآمد از استیک ارز دیجیتال

راهنمای مطالعه

شبکه ی تحلیلی و خبری گلس نود (Glassnode)، با انتشار نموداری بیان کرد که تعداد آدرس های فعال رمز ارز بیت کوین (BTC)، به بیشترین میزان خود در دو سال و نیم اخیر رسیده است. طبق آمار ارائه شده در 11 ژوئن، تعداد آدرس های فعال به عدد 1,040,244 رسید . این شرایط می تواند حاوی پیام های متفاوتی باشد و تحلیل گران در این رابطه، نظرات مختلفی را ارائه دادند. بررسی روند گذشته حاکی از آن است که هربار تعداد آدرس های فعال در بازار افزایش یافت، بازار رمز ارز شرایط نوسانی بیشتری را تجربه کرده است.

تقویت روند صعودی

گلس نود با بررسی روند گذشته ی بیت کوین و شرایط مشابه فعلی در سال های گذشته، بیان کرد که افزایش آدرس های فعال، افزایش معاملات را به همراه دارد و باعث ایجاد نوسان و افت و خیز در بازار خواهد شد. بررسی های عمیق تر نشان می دهد که تعداد دفعاتی که بیت کوین در شرایط مشابه توانست رشد قیمتی داشته باشد، بسیار بیشتر از روند ریزشی بوده و این بار نیز می توان به روند رو به رشد بیت کوین در روزهای آتی امیدوار بود.

قطعا شرایط بحرانی پیش آمده ناشی از ویروس کرونا و مشکلاتی که برای اقتصاد جهانی به وجود آورده، یکی از دلایل اصلی افزایش آدرس های فعال بیت کوین می باشد. در واقع پذیرش عمومی بیت کوین و محبوبیت بازار رمز ارز وارد دوران جدیدی شده و افراد بسیاری در حال ورود به بازار رمز ارز و به خصوص رمز ارز بیت کوین به عنوان پیشتاز بازار می باشند. علاوه بر افراد حقیقی، سازمان های حقوقی و ثروتمندان دانه درشت اقتصاد جهان نیز به تازگی به بازار رمز ارز گرایش پیدا کردند و در حال سرمایه گذاری می باشند.

شبکه ی خبری بلومبرگ (Bloomberg) نیز نسبت به شرایط فعلی بیت کوین و موضوع افزایش آدرس های فعال این رمز ارز واکنش نشان داد. بلومبرگ با انتشار مطلبی بیان کرد که شرایط فعلی قطعا باعث رشد قیمتی بیت کوین خواهد شد و در سال جاری شاهد عبور از بیشترین رکورد ثبت شده ی بیت کوین و عبور از 20 هزار دلار خواهیم بود. بلومبرگ روند گذشته ی بیت کوین را مبنای ادعای خود قرار داد و بیان کرد که در بازار رمز ارز، شرایط مشابه، روند مشابه ای را تکرار خواهد کرد. بنابراین باید در میان مدت شاهد رشد چشمگیر ارزش بیت کوین و بازار رمز ارز باشیم.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت