ثبت رکورد جدید در شبکه‌ی بیت‌ کوین!

ثبت رکورد جدید در شبکه‌ی بیت‌ کوین!

راهنمای مطالعه

درحالی که به نظر می‌رسد قیمت بیت‌کوین (BTC) درگیر مقاومت 50 هزار دلاری است، اما شبکه این رمزارز اخیراً رکوردهای جدیدی را درحالی که به نظر می‌رسد قیمت بیت‌کوین (BTC) درگیر مقاومت 50 هزار دلاری است، اما شبکه این رمزارز رکوردهای جدیدی را به ثبت رسانده است. اخیراً شرکت تحلیلی گلس نود (Glassnode) بر افزایش شدید حجم معاملات شبکه بیت‌کوین به عنوان یک موضوع مهم تاکید کرده است. داده‌های این شرکت نشان می‌دهد که میانگین حجم معاملات هفتگی این رمزارز به رکورد جدید با ارزشی بیش از 8 میلیارد دلار (در تایم فریم یک ساعته با میانگین متحرک 7 روزه) رسیده است. این رکورد جدیدی چیزی در حدود 50 درصد بالاتر از رکورد قبلی است.

تعداد هولدرهای بیت‌کوین درحال افزایش است!

از سوی دیگر‌، شرکت گلس نود بیان کرد که درپی نوسان‌های اخیر قیمت بیت‌کوین، تعداد هولدرهای این رمزارز درحال افزایش است. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، سرمایه‌گذاران خرد تمایل دارند تا به محض جهش قیمت وارد سرمایه‌گذاری شوند و با کاهش قیمت از سرمایه‌گذاری خارج شوند. به همین ترتیب پس از اصلاح بازار در اواسط ماه می، تعداد کیف پول‌هایی با موجودی کمتر از یک بیت‌کوین کاهش یافت. اکنون که بار دیگر بیت‌کوین به محدوده 50 هزار دلار رسیده است، این سرمایه‌گذاران دوباره به سمت بیت‌کوین روی آورده‌اند.

تعداد کیف پول‌هایی که موجودی آن‌ها صفر نیست بار دیگر به بیش از 38 میلیون رسیده که طی ماه گذشته بی‌سابقه بوده است و حاکی از افزایش نیم میلیونی این آدرس‌ها از ابتدای ماه آگوست تاکنون می‌باشد. همچنین تعداد آدرس‌هایی که حداقل موجودی آن‌ها 0.01 بیت‌کوین است به بیش از  9 میلیون رسیده و رکورد جدیدی طی سه ماه‌ گذشته محسوب می‌شود. آخرین بار تعداد این آدرس‌ها در ماه آپریل و می (پس از سقف قیمتی جدید بیت‌کوین) به حدود 9.2 میلیون رسیده بود.

منبع: Cryptopotato

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]