ثبت رکورد جدید معاملات P2P بیت کوین در آمریکا!

راهنمای مطالعه

طبق آخرین گزارش منتشر شده توسط شبکه ی تحلیلی UsefulTulips، میزان معاملات P2P بیت کوین (BTC) در آمریکا، به بیشترین حد خود رسیده و از این حیث رکورد جدیدی را ثبت کرده است. آمار و ارقام حاکی از آن است که در هفت روز گذشته در حدود 29 میلیون دلار بیت کوین در بازارهای P2P مانند Localbitcoins و Paxful آمریکا، مورد معامله قرار گرفت. در طی هفت روزه اشاره شده تنها شمال آمریکا و منطقه ی خاورمیانه از حیث میزان معاملات P2P با رشد روبرو بود و بقیه مناطق با کاهش معاملات همراه شد.

افزایش چشمگیر معاملات در آمریکا

این شبکه ی تحلیلی با ارائه مستنداتی بیان کرد که 24 میلیون دلار از کل معاملات P2P تنها در Paxful انجام شده و این بستر از محبوبیت بسیار بالایی در آمریکا برخوردار می باشد. کشور کانادا نیز توانست به سطح 1 میلیون دلار در معاملات دست پیدا کند و اختلاف بسیار چشمگیری با آمریکا داشت. بررسی ها نشان می دهد که روند افزایشی حجم معاملات در آمریکا ادامه دار خواهد بود. بعد از آمریکا، منطقه ی آفریقا با 13.6 میلیون دلار معاملات P2P در یک هفته، در رتبه ی دوم قرار دارد.

افزایش میزان معاملات، دلایل بسیاری دارد که بحران اقتصادی پیش آمده مهمترین آن ها می باشد. تعطیلی بسیاری از کسب و کارها و رکود اقتصادی، باعث بی ارزش شدن دلار و ارزهای رایج شده و گرایش افراد به سمت بازارهای مالی همچون طلا و بیت کوین به شدت افزایش یافته است. تصمیمات اخیر فدرال مبنی بر چاپ و تزریق بی رویه پول برای تقویت اقتصاد و همچنین کاهش نرخ بهره ی بانکی نیز باعث تقویت این روند شده و انتظار می رود که افراد بیشتری به سمت بازار رمز ارز جذب شوند.

علی رغم افزایش معاملات در منطقه ی آمریکا، بیشتر مناطق با کاهش معاملات روبرو شدند. طبق آمار ارائه شده، روسیه با کاهش 7.5 درصدی در معاملات P2P روبرو بوده و به نظر می رسد که این روند نزولی ادامه دار باشد. علاوه بر روسیه، کشورهایی همچون انگلیس، کلمبیا و هند نیز با کاهش حجم معاملات P2P روبرو شدند. هنوز دلیل روند کاهشی در مناطق اشاره شده مشخص نیست اما به طور کلی آمار معاملات و تقاضا برای بیت کوین افزایشی است و جامعه ی رمز ارز بسیار امیدوار است که روند افزایشی فعلی ادامه دار بماند.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت