ثروتمندان بازارهای مالی، بزرگترین هودلرهای آینده ی بیت کوین!

راهنمای مطالعه

مکس کیسر (Max Keiser) فعال بازارهای مالی و مجری کانال خبری کیسر ریپورت، در آخرین مصاحبه ی خود با شبکه ی خبری و تحلیلی کوین تلگراف (Cointelegraph)، به بحث پیرامون بیت کوین و جایگاه این رمز ارز در بین ثروتمندان پرداخت. وی در ابتدای صحبت خود بیان کرد که قطعا اگر بحران اقتصادی ناشی از ویروس کرونا اتفاق نمی افتاد، بیت کوین در جایگاه فعلی خود نبود. در واقع کیسر معتقد است که به خصوص از حیث پذیرش عمومی، این شرایط بحرانی پیش آمده بیت کوین را چندین سال پیش انداخت.

وضعیت نامساعد دلار

کیسر در ادامه ی صحبت خود بیان کرد که دلار در شرایط بسیار نامساعدی قرار دارد. وی اشاره کرد که در حال حاضر ایالات متحده، بدهی بسیار سنگین 26 تریلیون دلاری دارد و چنین رقم نجومی با سود بازگشتی که به همراه خواهد داشت، قطعا باعث افت ارزش دلار و از هم پاشیدن اقتصاد آمریکا در سال های آتی خواهد شد. از طرفی، تصمیم چاپ و تزریق بی رویه و بدون پشتوانه دلار ، تصمیمی است که باعث افت شدید ارزش دلار و تورم سنگین در آینده خواهد شد. بنابراین بدیهی است که افراد از همین حالا به دنبال جایگزین باشند.

این فعال بازار مالی، تنش های سیاسی به وجود آمده را نیز، عامل بسیار مهمی برای افزایش پذیرش عمومی بیت کوین دانست. وی بیان کرد که در حال حاضر اکثر کشورهایی که درگیری سیاسی با آمریکا دارند، در حوزه ی رمز ارز فعالیت چشمگیری دارند و بخش زیادی از مالکیت هش ریت را کنترل می کنند. آمریکا باید در رابطه با حوزه ی رمز ارز تصمیمات جدی اتخاذ کند در غیر این صورت نه تنها ارزش و جایگاه دلاری خود را از دست خواهد داد، بلکه در بازار رمز ارز نیز بی نصیب خواهد ماند و در واقع ضرر بسیاری را متحمل خواهد شد.

کیسر در انتهای صحبت خود بیان کرد که با توجه به جایگاه ویژه ی بیت کوین در شرایط کنونی، قطعا شاهد ورود افراد بزرگ اقتصاد دنیا به بازار رمز ارز خواهیم بود. در حال حاضر نیز برخی از ثروتمندان کلان اقتصاد دنیا به این بازار وارد شدند. کیسر از پاول جونز (Paul Tudor Jones) به عنوان بارزترین این افراد نام برد و بیان کرد که اگر شاهد آن باشیم که جونز در دو سال آینده، بزرگترین هودلر (Hodl) بیت کوین باشد، نباید تعجب کرد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت