جذب سرمایه جدید برای ریپل آیا نوید یک سال خوب را می‌دهد؟

جذب سرمایه جدید برای ریپل آیا نوید یک سال خوب را می‌دهد؟

راهنمای مطالعه

ریپل (Ripple)، سیستم بلاکچینی که در پشت پرده توکن XRP فعالیت می کند توانست 200 میلیون دلار دیگر سرمایه کسب کند. این توکن سومین آلت کوین بزرگ موجود در بازار است.

شرکت اصلی ارائه دهنده Ripple، در تاریخ 20 دسامبر اعلام کرد که برای سال جدید، همکاران و شرکت های جدیدی به بدنه اصلی شرکت اضافه خواهند شد و تغییرات بزرگی در این شبکه اتفاق خواهد افتاد. طبق اعلامیه رسمی، این بودجه جدید در راه کمک به Ripple برای توسعه شبکه پرداخت و کیف پول آن هزینه خواهد شد. این سرمایه گذاری بزرگ می تواند یک سال بسیار خوبی برای Ripple به ارمغان بیاورد.

مدیر عامل شرکت اصلی ریپل (Brad Garlinghouse)، اعلام کرد که این شرکت به تازگی قصد در افزایش سرعت توسعه و شتاب دهی به فعالیت های خود دارد در حالی که اکثر شرکت های فعال در این زمینه متوقف شده‌اند یا از سرعت توسعه خود به دلایل مالی کاسته اند.

تا به امروز این شرکت ادعا کرده که از 45 کشور و 6 قاره مشتری دارد و افراد از شبکه Ripple استفاده می کنند.

گروه Ripple سال 2019 را بهترین سال برای این توکن می دانست، اما شاهد کاهش چشمگیر فروش در سه ماهه سوم سال 2019 نیز بوده است.

73 درصد کاهش در فروش سه ماهه سوم 2019

طبق گزارش کوین تلگراف در اواسط ماه اکتبر، فروش سه ماهه سوم 2019 ریپل در مقایسه با فروش 281,51 میلیون دلاری در سه ماهه دوم، بیش از 73 درصد کاهش داشته است.

ابتدای سال 2019، Ripple با یکی از بزرگترین شرکت های مالی به نام MoneyGram قرارداد همکاری امضا کرد و این شرکت از XRP در تراکنش های مالی خود استفاده خواهد کرد.

خیلی ها معتقدند این  همکاری می تواند به عنوان یک تهدید برای پروژه Libra می باشد. باید منتظر ماند و نتیجه این سرمایه گذاری در سال 2020 را دید.
منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت