جمع آوری کمک های مردمی با بیت کوین برای آتش سوزی گسترده استرالیا!

جمع آوری کمک های مردمی با بیت کوین برای آتش سوزی گسترده استرالیا!

راهنمای مطالعه

بعد از وقوع آتش سوزی گسترده استرالیا، یک آدرس بیت کوین مخصوص کمک های مردمی راه اندازی شد و بیت کوین هایی که از این راه دریافت شود، صرف کمک به منطقه خواهد شد.

هشتگ #استرالیا-در-آتش

هشتگ #استرالیا-در-آتش (Austaliaburning#) این روزها به ترند اول جامعه کریپتوکارنسی تبدیل شده و در یک اتفاق بسیار پسندیده یک آدرس برای دریافت کمک های مردمی از طریق بیت کوین راه اندازی شده است. در زمان نگارش این خبر در حدود 0.26 بیت کوین جمع آوری شد.

الکس ساوندرس (Alex Saunders)، فعال حوزه کریپتوکارنسی در استرالیا در توییتر خود پستی را با این مضنون منتشر کرد:
“بیایید به کمک یکدیگر قدرت بیت کوین را به دنیا نشان دهیم، تمام بیت کوین های دریافتی صرف کمک به آتش سوزی خواهد شد.”

بعد از رونمایی از آدرس کمک های مردمی، ارسال بیت کوین به این آدرس شروع شد. گزارش ها حاکی از آن است که این حادثه، بزرگترین آتش سوزی در تاریخ استرالیا به شمار می آید که هم به حیات وحش صدمه های جبران ناپذیری زده است و هم مناطق مسکونی را تخریب کرده است. در حال حاضر نزدیک به 14.5 میلیون هکتار از مناطق استرالیا درگیر آتش سوزی شده و وضعیت بسیار بدی برای حیات وحش استرالیا رقم خورده است.

کمک یک میلیون دلاری جاستین سان برای اهداف گرتا تانبرگ

ارتباط بین آتش سوزی استرالیا و تاثیر آن بر تغییرات آب و هوا باعث شده که افراد بیشتری به این موضوع توجه کنند. اهدای رمز ارز در گذشته نیز در پروژه ها و فعالیت های مختلف استفاده شده بود. به عنوان نمونه بارز، جاستین سان (Justin Sun)، پایه گذار رمز ارز ترون (TRON) میزان یک میلیون دلار از رمز ارز ترون را برای اهداف گرتا تانبرگ (Greta Thunberg) اهدا کرد.

گرتا دختر نوجوان سوئدی است که کمپینی در رابطه با حفاظت از محیط زیست و تغییرات آب و هوایی راه اندازی کرده که به موفقیت های بسیاری نیز دست یافته است.

از اهدای بیت کوین نیز در حمایت از آتش سوزی جنگل های آمازون و دیگر پروژه ها استفاده شد. در حال حاضر خیلی از کیف پول های بیت کوین به فعالیت های خیریه تخصیص داده شده است.

نکته ای که وجود دارد این است که روند افزایش فعالیت های خیرخواهانه از طریق کریپتوکارنسی در سال های اخیر به ویژه در سال 2019 بسیار زیاد شده و همین مسئله ممکن است باعث شود که اهدای رمز ارز نیز شامل مالیات شود.
منبع Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت