جک دورسی 170 میلیون دلار دیگر در بیت ‌کوین سرمایه‌گذاری کرد!

راهنمای مطالعه

شرکت سرمایه گذاری و مالیSquare  که مالکیت آن را جک دورسی (Jack Dorsey) بر عهده دارد، همواره از بیت کوین (BTC) حمایت کرده و به خوبی هم نتیجه گرفته است. بیت کوین از ابتدای خرید این شرکت تقریباً 5 برابر رشد کرده است و باعث سودآوری بسیار خوبی برای این شرکت مالی شده است. شرکت مالی و پردازش الکترونیکی پرداخت Square به شدت درگیر سرمایه گذاری در بیت کوین بوده و بی سر و صدا ارزش سهام خود را سه برابر کرده است.

این شرکت در آخرین گزارش مالی خود بیان کرد که علاوه بر خرید اولیه بیت کوین، همچنان به خرید این رمز ارز ادامه داد و 3318 واحد بیت کوین دیگر به ارزش 170 میلیون دلار به سبد خود اضافه کرده است. این شرکت به طور دقیق اعلام نکرده که آیا همه اینها در یک معامله بوده است یا خیر. هنوز هم به احتمال زیاد همانند کمپانی MicroStrategy در معاملات بحرانی (به عنوان مثال، هنگام اصلاح قیمتی رو به پایین) چندین معامله OTC را انجام داده است.

با این خرید، طبق اطلاعاتی که برای سرمایه گذاران افشا شده و در روابط عمومی شرکت نیز به اشتراک گذاشته شده است، این شرکت حدود 5 درصد از کل سهام خود را در بازار بیت کوین نگهداری می‌کند. در گزارش مالی این شرکت آمده که از درآمد 4.5 میلیارد دلاری این شرکت، 1.76 میلیارد دلار از این درآمد فقط در سه ماهه چهارم سال 2020 بوده است که نسبت به سه ماهه چهارم سال قبل آن افزایش چشمگیری داشته است و همه اینها به لطف افزایش تصاعدی بی سابقه قیمت بیت کوین ممکن بود.

قطعا انتشار خبر مجدد خرید شرکت جک دورسی، بر بازگشت بیت کوین به سطح 50 هزار دلار بی تاثیر نبوده است. از اواخر سال 2020، موسسات و سازمان‌ها نقش اصلی را در بالا کشیدن بازار بیت کوین ایفا کردند و روند ایجاد شده کاملا مخالف با 2017 بود که افراد حقیقی علت اصلی جهش بیت کوین بودند. تحلیل‌گران بر این باورند که برای ادامه دار بودن مسیر صعودی بیت کوین، باید روند ورود موسسات و سرمایه گذاری آن‌ها در بازار رمز ارز، ادامه دار باشد.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت