خرید و فروش ملک در امارات از طریق رمزارزها و با کمک صرافی (Houbi)!

خرید و فروش ملک در امارات از طریق رمزارزها و با کمک صرافی (Houbi)!

راهنمای مطالعه

توافق جدیدی بین صرافی بزرگ هوبی (Houbi) و صنف مشاورین املاک کشور امارات متحده عربی ایجاد شد که طبق آن خرید و فروش املاک این کشور، از طریق رمز ارز میسر شده است.

این صرافی که در کشور سنگاپور مستقر است، اخیرا تفاهم نامه همکاری با شرکت fam امارات ایجاد کرد. Fam یک شرکت فعال در صنف مشاورین املاک است که آخرین دستاوردهای تکنولوژی را در این حوزه پیاده سازی می کند. طبق این تفاهم نامه، امکان انجام کلیه تراکنش های مالی مربوط به خرید و فروش ملک از طریق رمز ارزها ایجاد شده است.

رمز ارز باعث ثبات و افزایش جریان نقدینگی در بازار املاک خواهد شد!

طبق این توافق، شرکت fam توانایی پذیرش رمز ارزهایی مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، ریپل (XRP) و اکثر استیبل کوین ها را دارد. این توافق جدید می تواند باعث افزایش ارزش املاک کشور امارات متحده عربی شود. المصدی (Al Msaddi)، مدیر عامل شرکت fam در این باره این چنین بیان کرد:

“این همکاری به مشتریان امکان سرمایه گذاری راحت و بی دردسر را در امارات می دهد. در این اواخر رمز ارزها محبوبیت بسیاری در بین مردم پیدا کرده اند و وجود امکان انتخاب رمز ارز به عنوان یک روش پرداختی، می تواند باعث افزایش خرید و فروش ها و همچنین افزایش ارزش املاک شود.”

صرافی وظیفه تبدیل رمز ارز به پول کاغذی را برعهده دارد!

مهیت داوار (Mohit Davar)، مدیر عامل صرافی هوبی اشاره کرد که این صرافی وظیفه تراکنش های انجام شده را بر عهده می گیرد و کلیه جریانات مالی و گزارشات را در اختیار fam قرار خواهد داد. وی در این باره افزود:

“اگر کسی بخواهد ملکی را خریداری کند و از رمز ارز به عنوان روش پرداخت استفاده کند، ما بستر این فرآیند را آماده کرده ایم و وظیفه تبدیل رمز ارز دریافتی از مشتری و پرداخت ارز رایج امارت به شرکت را برعهده داریم.”

صنعت ساختمانی امارت متحده در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و همواره در استفاده از تکنولوژی ها به روز در این زمینه پیشگام بوده است.
منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت