دارایی‌‌های شرکت گری ‌اسکیل به نیم میلیون بیت‌ کوین رسید!

راهنمای مطالعه

صندوق تراست (Trust) متعلق به شرکت گری اسکیل (Grayscale) در حال حاضر بیش از 500 هزار واحد بیت‌کوین (BTC) به ارزشی بالغ بر 8.3 میلیارد دلار در اختیار دارد. شرکت ‌گری‌اسکیل با انتشار توئیتی در 16 نوامبر اعلام کرد که این شرکت 2.69 درصد از کل منابع رمزارز بیت‌کوین را با ارزشی بالغ بر 8.35 میلیارد دلار تحت اختیار خود دارد. اما از آنجا که شرکت تحلیلی Chainalysis تعداد بیت‌کوین‌های گمشده را 3.7 میلیون واحد برآورد کرده است، بنابراین دارایی‌های بیت‌کوین شرکت گری اسکیل در حقیقت 3.37 درصد از کل منابع در گردش این رمزارز را تشکیل می‌دهد.

بسیاری از سرمایه‌گذاران حقوقی حاضرند تا برای خرید و نگهداری رمزارز از طریق امنیت یک صندوق قانونی، مبلغی اضافه‌تر پرداخت کنند. به طوریکه ارزش فعلی هر سهم صندوق بیت‌کوین گری اسکیل 15.62 دلار است، اما هر سهم آن به ارزش 18.86 دلار یعنی چیزی در حدود 19 درصد بالاتر از ارزش واقعی، واگذار می‌شود. همچنین گری اسکیل 2 درصد کارمزد سالیانه دریافت می‌کند. در طول سال 2020 صندوق تراست گری اسکیل سخت مشغول جمع‌آوری بیت‌کوین بوده و تعداد دارایی‌های این صندوق ظرف 6 ماه گذشته حدود 50 درصد افزایش یافته است. این میزان رشد دارایی برای صندوقی که 7 سال از تاسیس آن می‌گذرد رقم قابل توجهی محسوب می‌شود.

در هفته گذشته این صندوق با انتشارگزارشی از جذب سرمایه‌ هفتگی خود خبر از جذب 15907 واحد بیت‌کوین به ارزش 215 میلیون دلار داد. صندوق اتریوم (ETH) گری اسکیل نیز در سال جاری خرید‌های خود را افزایش داده و درحال حاضر حدود 1.175 میلیارد دلار اتریوم، معادل 2.24 درصد از کل بازار این رمزارز را در اختیار دارد. علاوه بر این، این شرکت 8 صندوق رمزارز دیگر با ارزش حدود 400 میلیون دلار دارایی در اختیار دارد و در مجموع ارزش کل دارایی‌های دیجیتال این شرکت در حدود 9.9 میلیارد دلار است.  

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت