درخواست مسئول هلندی برای ممنوعیت کامل بیت‌ کوین!

راهنمای مطالعه

یک مسئول هلندی معتقد است با توجه به این‌که بیت‌کوین (BTC) فاقد کاربرد‌های سه‌گانه پول بوده و همچنین ابزار مناسبی برای جنایت‌کاران است می‌بایست هر نوع معامله، ماینینگ و نگهداری آن ممنوع شود. درحالیکه السالوادور بیت‌کوین را به عنوان ارز قانونی به رسمیت شناخته، یک مسئول هلندی کریپتو‌کارنسی را به چالش کشید و خواهان ممنوعیت کامل آن شد. پیتر هاسکامپ (Pieter Hasekamp) مسئول اداره تحلیل اقتصادی هلند که زیر مجموعه وزارت امور اقتصادی و سیاست‌های محیط زیستی است، با انتشار مقاله‌ای تاکید کرد که هلند می‌بایست بیت‌کوین را ممنوع کند.

همانطور که از عنوان مقاله پیدا است هاسکامپ با ذکر دلایل بی‌شمار تاکید می‌کند که دولت هلند می‌بایست هر‌گونه تبادل، نگهداری و ماینینگ بیت‌کوین را به صورت کامل ممنوع کند. مطابق با اعلام مقام رسمی، این اتفاق ممکن است باعث نزولی شدن قیمت شود زیرا بیت‌کوین” هیچ ارزش ذاتی ندارد و فقط به این دلیل ارزشمند است که ممکن است برخی آن‌را بپذیرند”. این مدیر با اشاره به یک روایت مرسوم علیه کریپتو تاکید می‌کند که هیچ یک از کریپتوکارنسی‌ها نمی‌توانند کاربرد‌های سه‌گانه پول به عنوان واحد محاسبه، روش پرداخت و نگهداری ارزش را برآورده نمایند.

هاسکامپ می‌گوید در سال‌های اخیر هلند از کشور‌هایی که به سمت “محدود سازی هیجان کریپتو” حرکت کرده‌اند عقب مانده است. وی در این رابطه بیان کرد که قانون‌گذاران هلندی تلاش کرده‌اند نظارت بر پلتفرم‌های تریدینگ سخت گیرانه‌تر شود ولی تاکنون موفقیت چندانی نداشته‌اند. در این مقاله هاسکامپ توجه ویژه‌ای به قانون گرشام نشان می‌دهد. هاسکامپ در انتها از بیت‌کوین به عنوان “پول بد” نام برد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت