در یک بازه ی ۴ ساله؛ بیت کوین نسبت به هر پیشنهادی بهتر است!

در یک بازه ی ۴ ساله؛ بیت کوین نسبت به هر پیشنهادی بهتر است!

راهنمای مطالعه

خطر ریسک بیت کوین در برابر سهام آمازون چگونه است؟ آیا بیت کوین ناشناخته است؟ پاسخ این سوال در صحبت های یک تحلیل گر مشخص می شود. نتیجه گیری های قابل توجهی که توسط یکی از مشهورترین تحلیلگران صنعت ارز دیجیتال و خالق یک مدل قیمت بیت کوین مطرح شده است.

پلن بی (PlanB): آمازون در مقایسه با بیت کوین عادی است!


زمانی که نمودار ریسک بر بازده را برای بیت کوین، سهام آمازون، اوراق قرضه ایالات متحده، طلا و شاخص S&P 500 بررسی می کنیم، متوجه می شویم بیت کوین چه تفاوت هایی نسبت به بقیه سرمایه ها دارد.

ضررهای قابل توجه آمازون در سال 2000، همراه با بهبود نسبت به آن زمان، با این وجود هنوز هم آن را بسیار پایین تر از نرخ خطر پاداش بیت کوین نشان داده شده است. PlanB گفت که بیت کوین متفاوت است و موقعیت آمازون را در این نمودار “بسیار نزدیک به حالت عادی” توصیف کرد.

به نظر می رسد که قیمت سهام آمازون افت کرده باشد و به دلیل افشاگری های مربوط به عربستان سعودی که گفته می شد مدیرعامل جف بزوس چندی پیش هک شده است. با این حال، هر دو AMZN و BTC در هفت روز گذشته کاهش یافته اند، در حالی که بیت کوین به طور بالقوه نسبت به عدم اطمینان ناشی از اتفاقات چین سرچشمه می گیرد.

در یک بازه ی ۴ ساله؛ بیت کوین نسبت به هر پیشنهادی بهتر است!
بازده ریسک بیت کوین در مقابل سرمایه گذاریهای عمده. منبع: PlanB / Twitter

شرط برنده شدن

طبق گزارش کوین تلگراف، تضاد چشمگیری در نمودار ریسک بازده دیده می شود و بیت کوین نسبت به هر پیشنهادی برای سرمایه گذاری چهارساله مناسب تر است.

به نظر می رسد، PlanB اشاره به این موضوع کرده است که دوره های چهار ساله – زمان بین کاهش در عرضه جدید بیت کوین – می تواند به افزایش عملکرد ادامه منجر شود.

علاوه بر این، نیک زابو (Nick Szabo)، اضافه کرد، حساسیت ابزارهای سنتی برای واکنش در برابر مداخله دولت و بانک مرکزی در بازارهای ارز به این معنی است که بیت کوین مورد مناسبی برای سرمایه گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت است.


مدل قیمت PlanB، به درستی بسیاری از رفتارهای تاریخی بیت کوین را پیش بینی کرده است و همچنان پیش بینی سطح 100 هزار دلار برای بیت کوین در سال 2021 جز دیگر موارد می باشد.
منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت