دومین مرد ثروتمند مکزیک اعلام کرد بیت ‌کوین بهترین سرمایه‌گذاری وی تا‌کنون می‌باشد!

راهنمای مطالعه

ریکاردو سالیناس پلیگو رئیس شرکت Grupo Salinas و دومین مرد ثروتمند مکزیک طی مصاحبه‌ای با شبکه‌ی خبری Cointelegraph بیان کرد که وی اولین بیت کوین (BTC) خود را در سال 2013 زمانی که ارزش هر واحد بیت کوین 200 دلار بود، خریداری کرده است. به گفته این میلیاردر، این بهترین سرمایه گذاری وی تاکنون بوده است. او پس از نگه داشتن ذخیره بیت کوین خود تا سال 2017، وقتی که قیمت بیت کوین به اوج خود رسید همه ذخیره بیت کوین خود را به ارزش 17 هزار دلار فروخت و بعدا دوباره با قیمت ارزانتر آن را خریداری کرد.

هم اکنون ریکاردو سالیناس حدودا 10 درصد از دارایی کل خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کرده و به این زودی‌ها قصد فروش هیچ یک از بیت کوین‌های خود را ندارد. وی افزود: “میخواهم حدودا پنج یا ده سال دیگر منتظر تغییرات در این بازار بمانم.”

با آن که وی در ابتدا به چشم ابزاری برای مبادلات، به بیت کوین جذب شده بود، اما اکنون متقاعد شده است که پتانسیل اصلی بیت کوین در ذخیره و نگه داری این رمز ارز ارزشمند قرار دارد. به گفته سالیناس، خصوصیات بیت کوین به ویژه در اقتصاد کشورهای آمریکای لاتین که ارز فیات در حال کاهش است و تورم بیداد می‌کند، بسیار جذاب است.

وی بیان کرد:”آنچه در ونزوئلا و آرژانتین در حال رخ دادن است، به دلیل فرو پاشی ارز فیات می‌باشد، که این یک رسوایی بزرگ است، این مسئله چشم شما را به مشکلات موجود در پول نقد فیات باز می‌کند.”

سالیناس همچنین اشاره کرد که بیت کوین نتیجه طبیعی تکامل پول و ثروت است که از حالت فیزیکی به دیجیتالی تبدیل شده است. در سال 2020 بسیاری از موسسات جذب ویژگی‌های بیت کوین شدند و به این بازار ورود کردند. البته باید به نقش بحران اقتصادی ناشی از ویروس کرونا نیز در رابطه با افزایش فراگیری بیت کوین اشاره کرد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت