دیفای در پنج سال آینده عملکرد بهتری نسبت به بیت‌کوین خواهد داشت!

راهنمای مطالعه

دن مورهد (Dan Morehead)، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت سرمایه‌گذاری Pantera Capital، معتقد است که دیفای در پنج سال آینده از بیت کوین پیشی خواهد گرفت. وی در مصاحبه اخیر خود با شبکه‌ی خبری و تحلیلی کوین تلگراف (Cointelegraph)، خاطرنشان کرد که با وجود عملکرد ضعیف صندوق‌های آلت کوین در سال ۲۰۱۹، در چند ماه گذشته به دلیل رشد چشمگیر پروتکل‌های مالی و رمزارزهای غیرمتمرکز، اوضاع دچار تغییر و تحول شده است. وی افزود در پایان ماه آگوست، صندوق دارایی‌های دیجیتال Pantera با ۱۲۳ درصد افزایش نسبت به سال گذشته مواجه شد. وی بیان کرد: «جهان با دیفای بیدار شده و سرمایه به سمت آن سرازیر شده است».

به گفته این تحلیل‌گر و فعال بازار رمز ارز، بیت کوین در حال حاضر خود را به عنوان طلای دیجیتال و ذخیره موثر دارایی شناخته است. بنابراین، او معتقد است که پتانسیل روند صعودی آن نسبتا محدود می‌باشد. زیرا مورهد بر این باور است که زمانی که یک رمز ارز به ثبات نسبی می‌رسد، دیگر از آن نوسان‌های احساسی و صعود و نزول‌های چشمگیر خبری نخواهد بود. وی در این رابطه افزود:

«ممکن است به یک میلیون برسد، اما این واقعیت فقط یک احتمال می‌باشد. شما در حال تبدیل شدن به رقم ۲۰ تریلیون دلار هستید، در حالی ک تمام پول‌های روی زمین تنها ۱۰۰ تریلیون دلار می‌باشد.»

وی بعد از بیان این نکات در رابطه با بیت کوین، به تمجید از حوزه‌ی دیفای پرداخت. وی بیان کرد که از سوی دیگر، دیفای هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد و با توجه به پتانسیل آن برای پشت سر گذاشتن بخش مالی سنتی، از این رو توانایی رشد بسیار زیادی دارد. بنابراین نوسانات چشمگیر و جهش‌های قیمتی در این حوزه دور از انتظار نخواهد بود. وی در انتها افزود:

«به احتمال زیاد کل فضای دیفای طی ۵ سال آینده ۱۰۰ برابر بیشتر از بیت کوین خواهد شد.»

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت