دی‌لوریو: آینده‌ی درخشانی در انتظار کاردانو و پولکادات خواهد بود!

دی‌لوریو: آینده‌ی درخشانی در انتظار کاردانو و پولکادات خواهد بود!

راهنمای مطالعه

آنتونی دی‌لوریو (Anthony Di Iorio)، کار‌آفرین کانادایی و یکی از موسسان پلتفرم قرارداد هوشمند و پیشرو اتریوم (ETH)، بیان کرد که به پتانسیل و آینده‌ی کاردانو (ADA) و پولکادات (DOT) اعتقاد زیادی دارد. دی‌لوریو که خود مدیرعامل و بنیان‌گذار استارتاپ کانادایی دیسنترال (Decentral) و کیف پول کریپتویی جکس (Jaxx) است در مصاحبه با آنتونی پومپلیانو (Anthony Pompliano) بیان کرد که بخش زیادی از سبد سرمایه‌گذاری وی را رمز ارزهای کاردانو و پولکادات تشکیل می‌دهد. وی در این رابطه افزود: “اکنون من به مفهوم سادگی برگشته‌ام. حالا در چند پروژه متفاوت حضور دارم ولی عمده تمرکزم بر روی پروژه‌های درجه یک است. من به شدت طرفدار کاردانو هستم.”

دی‌لوریو در ادامه روایت می‌کند که چطور روی آینده این دو پروژه این‌قدر مطمئن است. در سال 2012 وقتی که او، ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) را در یک کنفرانس بیت‌کوین (Bitcoin) ملاقات کرد به تیم توسعه اتریوم پیوست. وی با سایر هم‌بنیانگذاران اتریوم از جمله ویتالیک بوترین، چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) خالق کاردانو و گاوین وود ( Gavin Wood) مدیرعامل کنونی پولکادات ارتباط‌های قدرتمندی برقرار کرد. دی‌لوریو اعلام می‌کند در حین کار با این افراد متوجه شده است که آن‌ها هدف‌گرا هستند و می‌توانند در پیشبرد اهداف این پروژه‌ها کمک‌کننده باشند.

وی در این رابطه بیان کرد:

“اجازه  بدهید این را بگویم، من به شدت طرفدار هاسکینسون هستم. او کارها را به شیوه‌های بسیار متفاوتی انجام می‌دهد. همچنین من واقعا طرفدار گوین وود (Gavin Wood) هستم. این دو را از روزهای حضور در اتریوم می‌شناسم و با توجه به شناختی که از هوشمندی، رقابت‌پذیری و انگیزه آنها دارم مطمئن هستم که پروژه‌های آن‌ها به جایگاه‌های بسیار خوبی دست خواهد یافت.”

منبع: Cryptopotato

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]