رئیس‌جمهور السالوادور: 2 کشور دیگر در سال 2022 بیت‌ کوین را خواهند پذیرفت!

راهنمای مطالعه

نایب بوکله (Nayib Bukele)، رئیس جمهور السالوادور که سال گذشته به عنوان رئیس جمهور تاریخ‌ساز که  برای اولین بار در جهان رمزارز بیت‌کوین را به عنوان ارز قانونی به رسمیت شناخت، تبدیل شد، بر این باور است که دو کشور دیگر از این الگو در سال 2022 پیروی خواهند کرد و علاوه بر این، وی قیمت 100 هزار دلاری را برای بیت‌کوین پیش‌بینی کرد. به جرات می‌توان گفت که السالوادور مناسب‌ترین کشور از نظر پذیرش بیت‌کوین است و به تبدیل شدن این دارایی به ارز قانونی در سال 2021 رای داده است.

علی‌رغم افزایش انتقادات از سوی سازمان‌های مالی سنتی مانند بانک انگلستان و صندوق بین‌المللی پول، بوکله عقب‌نشینی نکرد و قصد ساختن یک شهر بیت‌کوین در السالوادور را دارد. وی همچنین بر این باور است که دو کشور دیگر مسیر السالوادور را دنبال خواهند کرد و بیت‌کوین را به عنوان ارز قانونی قبول خواهند کرد. بوکله در کنفرانس سالانه بیت‌کوین یک شگفتی بزرگ احتمالی را عنوان کرد. بوکله معتقد است که بیت‌کوین به یک «مسئله انتخاباتی اصلی در انتخابات ایالات متحده امسال» تبدیل خواهد شد، زیرا ایالات متحده همچنان بر سر نحوه برخورد با بازار رمزارز چالش‌هایی دارد و بین سران آن اختلاف وجود دارد.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت