رائول پال: ارزش بازار رمزارزها تا سال 2030 می‌تواند 100 برابر شود!

راهنمای مطالعه

رائول پال (Raoul Pal)، مدیر پیشین صندوق تامینی گلدمن ساکس و مدیرعامل ریل‌ویژن (Real Vision) فکر می‌کند که ارزش بازار رمزارزها می‌تواند تا پایان این دهه 100 برابر افزایش یابد.

پال مقایسه‌ای بین معیارهای فعلی سایر بازارها و طبقات دارایی مانند سهام، اوراق قرضه و املاک و مستغلات انجام داد و اشاره کرد که ارزش بازار همه آنها بین 250 تا 350 تریلیون دلار است.

«اگر به کل بازار مشتقات نگاه کنم، ارزش آن 1 کوادریلیون (24 صفر) دلار است. من فکر می‌کنم که احتمال معقولی وجود دارد که این یک طبقه دارایی 250 تریلیون دلاری باشد، که 100 برابر ارزش اکنون است، که بزرگترین رشد هر طبقه دارایی در تمام تاریخ در کوتاه‌ترین مدت زمان خواهد بود.»

این تقریباً با این ایده که 3.5 میلیارد نفر از بازار رمزارز استفاده می‌کنند تطبیق می‌کند – این فقط برون‌یابی اعداد رشد شبکه است. بنابراین اگر در سال 2030 حدود 3.5 میلیارد کاربر وجود داشته باشد، ارزش بازار چیزی حدود 250 تریلیون دلار خواهد بود.

این یک چیز مسلم است که در یک خط مستقیم به سمت صعود نمی‌رود. ارزش کل بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته در بحبوحه عقب نشینی قابل توجه در اکثر دارایی‌های اصلی، 6.8 درصد کاهش یافته‌است.

در نوامبر، پال پیش‌بینی کرد که روند صعودی مانند دوره‌های قبلی ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ در دسامبر به پایان نمی‌رسد و در عوض تا ژوئن تمدید خواهد شد. پال به جریان‌های نهادی سنگین در سه ماهه اول به عنوان دلیل اصلی این امر اشاره کرد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت