رابرت کیوساکی : قبل از بحران بزرگ بانکی بیت‌ کوین خریداری کنید!

راهنمای مطالعه

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)، نویسنده محبوب و فعال بازارهای مالی می‌گوید با بدتر شدن روند تضعیف دلار، دیگر زمان کافی برای فکر کردن راجع به خرید پناهگاه‌های امن مانند بیت‌کوین (BTC) وجود ندارد. رابرت کیوساکی هشدار داد که بیت‌کوین یک سرمایه‌گذاری ضروری است زیرا جهان قرار است با یک بحران بزرگ بانکی روبرو شود. نویسنده پدر پولدار، پدر فقیر در توئیتی در تاریخ 21 اوت، به فالوورهای خود گفت که دیگر وقتی برای فکر کردن راجع سرمایه‌گذاری در پناهگاه‌های امن وجود ندارد و باید زودتر اقدام کنند.

وی در این رابطه بیان کرد:

“چرا بافت از سرمایه‌گذاری در بانک‌ها خارج شد؟ به خاطر ورشکستگی بانک‌ها. بحران بزرگ بانکداری به ‌سرعت در حال نزدیک شدن است. فدرال و خزانه‌داری می‌خواهند سیستم بانکی را به دست بگیرند؟ فدرال و خزانه‌داری می‌خواهند پول تقلبی را مستقیماً بین مردم پخش کنند تا از شورش گسترده آنها جلوگیری کنند؟ زمان فکر کردن نیست. چقدر بیت‌کوین، طلا و نقره دارید؟”

کیوساکی یکی از طرفداران شناخته‌شده بیت‌کوین است که به‌طور مکرر به مردم توصیه می‌کند بیت‌کوین خریداری کنند. بحران ویروس کرونا باعث شد تا کیوساکی بیشتر از قبل رهایی از وابستگی به فیات را به مردم گوش زد کند.

در دوره مداخلات دولت از ماه مارس، هنگامی‌که دارایی‌های کلان به‌طور گسترده سقوط کردند، هم بیت‌کوین و هم فلزات گران ‌بها به ‌واسطه رسیدن شاخص ارز دلار آمریکا به پایین‌ترین نرخ خود در دو سال اخیر، سودهای بزرگی را تجربه کردند. در ماه آگوست نگرانی‌های تازه‌ای در مورد وضعیت اقتصاد جهانی به وجود آمد. در ایالات ‌متحده، ترازنامه فدرال رزرو که قبلاً به زیر 7 تریلیون دلار افت کرده بود، اکنون دوباره بالاتر از آن سطح قرارگرفته است.

شاخص S&P 500 باوجود عدم قطعیت مرتبط با ویروس کرونا و تأثیر مالی آن بر یک شهروند متوسط آمریکایی​​، در این هفته صعود کرد. در همین حال، مؤسسات همچنان به‌طور فزاینده‌ای روی بیت‌کوین به‌عنوان یک فرصت متمرکزشده‌اند. به دنبال خرید 250 میلیون دلاری MicroStrategy ، بهره باز بازار فیوچرز بیت‌کوین در هفته جاری به یک بیشینه تاریخی (ATH) در 5 میلیارد دلار رسید. پیش بینی می‌شود با وجود شرایط موجود و بحران اقتصادی پیش آمده، افراد بیشتری روز به روز به سمت بازار رمز‌ارز و بیت‌کوین به عنوان پیشتاز این بازار جذب شوند.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت