راه‌اندازی پروتکل وام دهی ترا!

راه‌اندازی پروتکل وام دهی ترا!

مارس هاب، پروتکل اصلی وام‌دهی ترا اعلام کرده است که زنجیره برنامه مستقل کازماس خود را در 31 ژانویه راه‌اندازی می‌کند،

راهنمای مطالعه

مارس هاب، پروتکل اصلی وام‌دهی ترا اعلام کرده است که زنجیره برنامه مستقل کازماس خود را در 31 ژانویه راه‌اندازی می‌کند، و همچنین به کاربرانی که در زمان ثبت اسنپ شات ترا کلاسیک، توکن مارس داشته اند توکن‌های جدیدی تعلق خواهد گرفت.
بر اساس بیانیه 20 ژانویه، شبکه اصلی مارس هاب با 16 اعتباردهنده پیدایش، از جمله بلاک پین (Block Pane )، چیل ولیدیشن (Chill Validation)، چورس وان (Chorus One )، کازمالوژی (Cosmology )، کریپتو کرو ولیدیتور (CryptoCrew Validators )، اکو استک (ECO Stake) و دیگر اعتباردهندگان راه اندازی خواهد شد.
درمجموع 50 میلیون توکن مارس برای راه‌اندازی به اعتبارسنج ها واگذار شده است و یک ماه بعد به استخر جامعه بازگردانده می‌شود. در بیانیه آمده است: ” این نمایندگی موقت به محافظت از شبکه در برابر حمله توسط یک اعتبارسنجی سرکش کمک می کند که بصورت بالقوه می تواند هیئت بزرگی از مارس را در مدت کوتاهی پس از پیدایش جمع آوری کند و شروع به دستکاری تراکنش های زنجیره ای کند.”
توکن‌های مارس توسط آدرس‌های واجد شرایط از طریق ایردراپ که با شبکه اصلی پخش می‌شود قابل ادعا می‌شوند و قفل 64.4 میلیون توکن را برای آن دسته افرادی که در طول اسنپ شات ترا کلاسیک داشتند، باز می‌کند. اسنپ شات فایلی است با وضعیت ضبط یک بلاک چین در یک زمان خاص، شامل تمام آدرس‌ها و داده‌های تراکنش‌های موجود می شود.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

دیدگاه‌ها 1

  1. تیم محتوا می گوید:

    عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت