رزرو ۲ میلیون هتل و اماکن گردشگری با کمک تتر و سایر ارزهای دیجیتال!

رزرو ۲ میلیون هتل و اماکن گردشگری با کمک تتر و سایر ارزهای دیجیتال!

شرکت Travala همواره یکی از طرفداران صنعت کریپتوکارنسی بوده و به تازگی اقدام به افزودن استیبل کوین تتر (Tether)، در روش های پرداختی خود کرده است.

در 10 ژانویه، Travala اعلام کرد که از این به بعد استیبل کوین تتر، به روش های پرداختی این سامانه اضافه شده و افراد در رزرو دو میلیون هتل و اماکن گردشگری که در سامانه وجود دارد، می توانند از آن استفاده کنند.

مت لوسزینسکی (Matt Luczynski)، مدیر عامل Travala در این رابطه بیان کرد: “بخشی از ماموریت و هدف شرکت ما، فراهم کردن روش های پرداخت متعدد است که مشتریان حق انتخاب داشته باشند. کریپتوکارنسی و رمز ارز نیز همواره یکی از روش های اصلی و مورد تایید ما بوده و به همین دلیل از USDT به عنوان یکی از روش های پرداخت استقبال می کنیم.”

شایان ذکر است که علاوه بر تتر، شرکت Travala از رمز ارزهای بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، ریپل (XRP)، لایت کوین (LTC)، بایننس کوین (BNB)، بیت کوین کش (BCH)، استلار (XLM)، کاردانو (ADA) و همچنین کوین خود شرکت یعنی اوا (AVA) پشتیبانی می کند.

وضعیت تتر در بازار

تتر اولین بار در سال 2017 به بازار کریپتوکارنسی وارد شد. این استیبل کوین با هدف عدم نوسان و برابری با واحد دلار رایج پا به این عرضه گذاشت. تریدرها و تاجرهای بسیار از این استیبل کوین استقبال کردند.

شان مککی (Sean Mackay)، مدیر اجرایی PaymentsSource در این باره اشاره کرد:

“تریدرها و تاجرها همواره رمز ارزهای دریافتی در معاملات را به تتر تبدیل می کردند تا از ریسک نوسانات رمز ارزهایی مثل بیت کوین، اتر و ریپل در امان باشند. اکنون تتر علاوه بر کاربرد فوق، به عنوان یک روش پرداختی نیز کاربرد دارد.”
منبع cointelegraph

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.