رشد شدید موجودی در گردش بیت کوین در طی ۹۰ روز گذشته!

راهنمای مطالعه

گزارش‌های تازه‌ای که روی فعالیت شبکه بلاک چین بیت کوین (BTC) انجام شده حاکی از آن است که با توجه به تغییراتی که در شاخص های حیاتی این رمز ارز روی داد، بیت کوین در حال آماده‌سازی برای ورود به یک روند صعودی می باشد. مدیر موسسه سرمایه گذاری Stack Funds در این رابطه به ارائه گزارشی پرداخت. وی در این گزارش می‌گوید که میزان موجودی فعال بیت کوین در ۹۰ روز، نشان‌دهنده پتانسیل صعودی این رمز ارز در مقابل دلار آمریکا خواهد بود.

وی با انتشار نموداری نشان داد که تغییر رفتار در روند حرکتی قیمت بیت کوین به وجود آمده است.

«دو نقطه شکست در نمودار مشاهده می‌شود. اولین نشان‌دهنده کاهش فعالیت موجودی در گردش بیت کوین در ۹۰ روز است که از میزان تقریبی سه سال گذشته نیز پیشی گرفته‌است. این اطلاعات نشان می‌دهد که همگام با افزایش مدت زمان نگه‌داری بیت کوین، افق زمانی پیش روی سرمایه‌گذاران نیز متحول شده‌ و به آینده امیدوارتر می باشند. دومین شکست نیز پیش از روند صعودی ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ که بیت کوین در مقابل دلار به ارزش ۲۰ هزار و ۱۴ هزار دلار رسید در نمودار دیده می شود.»

روند فعلی از زمان سقوط قیمت بیت کوین در ماه مارس آغاز شده‌است. شبکه ی خبری Stock در این رابطه بیان کرد:

«همان‌طور که از آمار پیدا است، بیت کوین پتانسیل صعود را در اختیار دارد و روند افزایش قیمت‌ها چندان دور از ذهن نیست. البته تحقق چنین روندی نیاز به تقویت شاخص های بیت کوین دارد اما به نظر می رسد که به زودی شاهد چنین روند افزایشی از سمت بیت کوین به عنوان پیشتاز بازار رمز ارز و همراهی دیگر رمز ارزها باشیم.»

قیمت بیت کوین باید به ۱۲ هزار دلار برسد!

گزارش شبکه ی خبری Stock بلافاصله پس از انتشار گزارش روند صعودی بیت کوین از سوی بلومبرگ منتشر شد. در این گزارش عملکرد قیمت بیت کوین در بازه‌ای فراتر از ۱۲ هزار دلار پیش‌بینی شد. تحلیل گران این شبکه بر این باورند که با افزایش اعتبار بیت کوین به عنوان رمز ارز پیشتاز که از نظر ارزش با طلا برابری می‌کند، میزان نوسانات آن باید کاهش پیدا کند. اما با این وجود انتظار می‌رود که تراکم قیمت‌ها نشان‌دهنده فرا رسیدن یک بازه قیمتی جدید و روند صعودی باشد.

درحال حاضر  میزان تقاضا برای رمز ارز بیت کوین به شدت در حال افزایش است. شاید همین نکته مهم‌ترین برگ برنده بیت کوین باشد. میکائیل ون پوپه (Michaël van de Poppe) تحلیل گر بازار رمز ارز سطح قیمتی بعدی بیت کوین را ۱۲۰۰۰ دلار پیش بینی کرد و در این رابطه بیان کرد:

«تعداد آدرس‌های فعال، یکی از علائم کلیدی کاهش قیمت‌ها درسال ۲۰۱۸ و بازیابی قیمت‌ها در سال ۲۰۱۹ بوده ‌است. بنابراین نگاهی به الگوهای قدیمی، خبر از افزایش قیمت بیت کوین به ارزش ۱۲۰۰۰ دلار می‌دهد.»

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت