رشد صد هزار درصدی بیت کوین طی ده سال گذشته!

رشد صد هزار درصدی بیت کوین طی ده سال گذشته!

راهنمای مطالعه

شارمین موساوار (Sharmin Mossavar)، موسس شرکت Chief Investment در آخرین پست خود به ستایش رمز ارز بیت کوین (BTC) و میزان رشدی که این رمز ارز از ابتدای فعالیت خود تا به امروز داشته پرداخت. طبق گزارش منتشر شده توسط موساوار، بیت کوین از سال 2011 تا کنون رشد نجومی 100 هزار درصدی را تجربه کرده است. رشدی که هیچ دارایی و بازاری تا به حال توانایی نزدیکی به این عدد را نداشته است. در واقع از این حیث می توان بیت کوین را پیشتاز بی چون و چرا دانست.

دوران بلوغ بیت کوین

موساوار در ادامه ی گزارش خود بیان کرد که اگرچه دیگر شاهد چنین رشد نجومی توسط بیت کوین نخواهیم بود، اما با توجه به شاخص های بنیادی و به خصوص روندی که بیت کوین با توجه به شرایط اقتصادی پیش آمده در پیش گرفته است، این رمز ارز توانایی رشد چشمگیر و سوددهی زیادی را در آینده خواهد داشت. وی معتقد است با توجه به قانون عرضه و تقاضا، بیت کوین قطعا رشد جهش واری را تجربه خواهد کرد.

موساوار بیان کرد که یکی از دلایلی که دیگر نباید انتظار رشد چند هزار درصدی را از رمزارزهایی همچون بیت کوین داشت، بحث به بلوغ رسیدن این رمز ارز است. در واقع هر محصول و یا فناوری که تازه پا به عرصه گذاشته، برای برهه ای از حیات خود، در یک بازه ی بسیار کوتاه مخاطبان بسیاری جذب می کند. بیت کوین به عنوان یک فناوری که چندین سال از عمر آن می گذرد مرحله ی اشاره شده را پشت سر گذاشته و اکنون به عنوان یک دارایی به بلوغ رسیده مطرح است.

این رمز ارز به دلیل پذیرش عمومی و بلوغی که کسب کرده، دیگر شاهد نوسانات لحظه ای چند صد درصدی نخواهد بود، هرچند ذات بازار رمز ارز با نوسان همراه است و نمی توان از آن اجتناب کرد. موساوار معتقد است که هرچقدر بیت کوین بیشتر رشد کند و به سطوح بالاتری از قیمت دست پیدا کند، درواقع با تجربه تر شده و نوسانات کمتری را متحمل می شود.

منبع: Bitcoinist

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]