رشد صد هزار درصدی بیت کوین طی ده سال گذشته!

راهنمای مطالعه

شارمین موساوار (Sharmin Mossavar)، موسس شرکت Chief Investment در آخرین پست خود به ستایش رمز ارز بیت کوین (BTC) و میزان رشدی که این رمز ارز از ابتدای فعالیت خود تا به امروز داشته پرداخت. طبق گزارش منتشر شده توسط موساوار، بیت کوین از سال 2011 تا کنون رشد نجومی 100 هزار درصدی را تجربه کرده است. رشدی که هیچ دارایی و بازاری تا به حال توانایی نزدیکی به این عدد را نداشته است. در واقع از این حیث می توان بیت کوین را پیشتاز بی چون و چرا دانست.

دوران بلوغ بیت کوین

موساوار در ادامه ی گزارش خود بیان کرد که اگرچه دیگر شاهد چنین رشد نجومی توسط بیت کوین نخواهیم بود، اما با توجه به شاخص های بنیادی و به خصوص روندی که بیت کوین با توجه به شرایط اقتصادی پیش آمده در پیش گرفته است، این رمز ارز توانایی رشد چشمگیر و سوددهی زیادی را در آینده خواهد داشت. وی معتقد است با توجه به قانون عرضه و تقاضا، بیت کوین قطعا رشد جهش واری را تجربه خواهد کرد.

موساوار بیان کرد که یکی از دلایلی که دیگر نباید انتظار رشد چند هزار درصدی را از رمزارزهایی همچون بیت کوین داشت، بحث به بلوغ رسیدن این رمز ارز است. در واقع هر محصول و یا فناوری که تازه پا به عرصه گذاشته، برای برهه ای از حیات خود، در یک بازه ی بسیار کوتاه مخاطبان بسیاری جذب می کند. بیت کوین به عنوان یک فناوری که چندین سال از عمر آن می گذرد مرحله ی اشاره شده را پشت سر گذاشته و اکنون به عنوان یک دارایی به بلوغ رسیده مطرح است.

این رمز ارز به دلیل پذیرش عمومی و بلوغی که کسب کرده، دیگر شاهد نوسانات لحظه ای چند صد درصدی نخواهد بود، هرچند ذات بازار رمز ارز با نوسان همراه است و نمی توان از آن اجتناب کرد. موساوار معتقد است که هرچقدر بیت کوین بیشتر رشد کند و به سطوح بالاتری از قیمت دست پیدا کند، درواقع با تجربه تر شده و نوسانات کمتری را متحمل می شود.

منبع: Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت