رشد قابل توجه شاخص احساسات بازار اتریوم و احتمال روند صعودی آن!

راهنمای مطالعه

طبق گزارش منتشر شده توسط شبکه‌ی خبری و تحلیلی U.today، شاخص احساسات پیرامون بازار اتریوم (ETH) رشد چشمگیری داشته و به مثبت‌ترین حالت خود نسبت به ماه می رسیده است. شایان ذکر است که مثبت بودن شاخص احساسات یک رمزارز، نشان دهنده‌ی دید مثبت جامعه به آن رمزارز است و همین موضوع می‌تواند یکی از نشانه‌های صعودی بودن روند آتی آن رمزارز باشد. باتوجه به روند رو به رشد چند روز اخیر بازار، این شاخص برای اتریوم تا سطح مطلوبی رشد کرد.

پلتفرم تحلیلی Santiment در این رابطه بیان کرد که طبق بررسی‌های انجام شده، جامعه رمزارز نسبت به اتریوم بسیار خوشبین بوده و همین موضوع می‌تواند باعث شود که حجم نقدینگی ورودی به بازار این رمزارز، افزایش چشمگیری داشته باشد. Santiment افزود که در حال حاضر، نهنگ‌های بازار رمزارز نیز در حال خرید و جمع آوری اتریوم با دید بلند مدت می‌باشند به طوری که موجودی کیف‌پول‌ نهنگ‌های اتریوم به بیشترین سطح خود در 5 سال اخیر رسیده است.

شایان ذکر است که علاوه بر موضوعات اشاره شده، جریان خروجی اتریوم نیز از صرافی‌ها سرعت بیشتری به خود گرفته است و کاربران، اتریوم‌های موجود در صرافی را به آدرس‌های شخصی منتقل می‌کنند. تحلیل‌گران بر این باورند که با توجه به بروزرسانی آتی اتریوم، شرایط برای صعود این رمزارز، بسیار مهیا می‌باشد و روندی که در بازار مبنی بر خروج اتریوم از صرافی‌ها و خرید‌های نهنگ‌ها مشاهده می‌کنیم، همگی نشانه تایید این امیدواری به صعود آتی اتریوم می‌باشد.

منبع: U.today

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت