رقابت شدید شبکه پالیگان با اتریوم علی‌رغم رشد تعداد آدرس‌های اتریوم!

راهنمای مطالعه

آدرس‌های اتریوم (ETH) از سال گذشته شاهد رشد سریع و ثابتی بوده است، این در حالی است که حجم تراکنش‌های روزانه و تعداد نهنگ‌های درون زنجیره‌ای در حال کاهش است. بر طبق داده‌های جدید، شبکه اتریوم در سال 2021، 18.36 میلیون آدرس با تراز موجودی بزرگتر از صفر به‌دست آورده است. این امر به نرخ رشد شگفت‌انگیز 1.53 میلیون آدرس جدید در ماه منجر می‌شود، بااین‌حال رقابت برای سهم بازار به‌طور فزاینده‌ای شدیدتر می‌شود. باوجوداینکه اتریوم در سال 2021 دو بار به رکورد بالاترین قیمت جدید خود رسید، نرخ رشد آدرس‌های جدید نقش خاصی در این افزایش قیمت نداشت.

در حالی که حجم کلی افزایش یافته است، نسبت آدرس‌های فعال در شبکه کاهش یافته است. روی‌هم‌رفته، آدرس‌های فعال اتریوم 1.05٪ از کل آدرس‌ها در ماه ژانویه بود. در 25 آوریل این حجم به 1.66٪ رسید، اما از 15 فوریه به 0.86٪ کاهش‌یافته‌اند. تعداد نهنگ‌های دارای بیش از 1000 اتریوم نیز از ابتدای سال 2021 رو به کاهش بوده است. شرکت تجزیه‌وتحلیل درون زنجیره‌ای گلس نود ((Glassnode در 13 فوریه گزارش داد که کیف پول‌ اتریوم نهنگ‌ها به کمترین میزان در 4 سال گذشته رسید.

بر اساس گزارش وای چارت (Ycharts) که وظیفه گرداوری آمار اتریوم را بر عهده دارد، میانگین روزانه تراکنش‌ها از اواسط دسامبر حدود 1.2 میلیون تراکنش بوده است. هزینه کارمزد گس بالا و گزینه‌های جایگزین در قالب زنجیره‌های جانبی ارزان‌تر و اغلب سریع‌تر و راه‌حل لایه 2 در اتریوم ممکن است ازجمله دلایل این کاهش باشد. به دنبال استفاده بالا شبکه پالیگان به عنوان شبکه جایگزین در ماه می گذشته، زنجیره جانبی پالیگان (متیک) به‌طور میانگین بیش از دو برابر حجم تراکنش روزانه اتریوم، تراکنش داشته است. در حال حاضر رمزارز پالیگان از حدود 3 میلیون تراکنش در روز برخوردار است.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت