روز ریزشی بازار رمز ارز و کاهش 160 میلیارد دلاری ارزش بازار!

راهنمای مطالعه

بیت کوین (BTC) به عنوان پیشتاز بازار رمز ارز در 24 ساعت گذشته نتوانست قیمت خود را بالای 50 هزار دلار حفظ کند و ارزش چشمگیری را پس از سقوط به 44 هزار دلار از دست داد. وضعیت آلت کوین‌ها نیز بسیار قرمز است و ارزش بازار رمز ارز بیش از 160 میلیارد دلار تنها در یک روز کاهش یافته است. پس از گذشت چند روز که بیت کوین از 58300 دلار به 45 هزار دلار سقوط کرد، دیروز روند این رمز ارز تا حدودی صعودی به نظر می‌رسید اما ناگهان این روند تغییر کرد.

این افزایش قیمت در حالی گزارش شد که سرمایه گذاران شرکتی و موسساتی با تخصیص 650 میلیون دلار در بیت کوین اقدام به خرید این رمز ارز کردند. با این حال، با دخالت خرس‌ها در ساعات بعدی، بیت کوین شروع به روند نزولی کرد و به کمترین حد روزانه خود یعنی قیمت 44100 دلار تا زمان نگارش این خبر رسید. به عبارت دیگر، ارز دیجیتال بیت کوین در کمتر از 24 ساعت تقریباً 8 هزار دلار ارزش خود را از دست داد. در نتیجه، سرمایه بازار بیت کوین نیز به سطح 850 میلیارد دلار کاهش یافت. در اوایل این هفته، نمودار آماری ارزش بیت کوین کاملا بالاتر از مرز 1 تریلیون دلار بود.

وضعیت در زمینه آلت کوین‌‌ها با وجود ضررهای قابل توجه قیمتی، بسیار نگران کننده به نظر می‌رسد. اتریوم با 8 درصد کاهش به قیمت 1480 دلار، به سطح نامطلوبی رسیده است. شایان ذکر است که دومین ارز دیجیتالی از زمان ثبت بالاترین ارزش قیمتی خود، در روز شنبه گذشته 600 دلار کاهش یافته است. بایننس کوین (BNB) که اخیراً رکورد جدیدی را نیز با قیمت 350 دلار ثبت کرده است، در مقیاس 24 ساعته با 8 درصد کاهش به 225 دلار رسیده است. شرایط برای دیگر آلت کوین‌ها نیز به همین صورت است و اکثریت بازار در شرایط نزولی به سر می‌برد. شایان ذکر است که قیمت‌های بیان شده در زمان نگارش این خبر می‌باشد.

در حال حاضر روند آتی بازار بسیار بستگی به جهت حرکت بیت کوین دارد. برخی از تحلیل‌گران بر این باورند که با هر بار ریزش بیت کوین، موسسات بیشتری به بازار رمز ارز و بیت کوین ورود کرده و به عنوان یک حمایت کننده باعث شکل گیری روند صعودی برای بازار بیت کوین خواهند شد. اتفاقی که در آخرین روند ریزشی بیت کوین از شرکت میکرواستراتژی شاهدش بودیم.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت