روند افزایشی مخالفان مدل S2F بیت کوین!

راهنمای مطالعه

در طی هفته‌های اخیر مذاکره و مناظره‌های متعددی در رابطه با عملکرد بیت کوین (BTC) در بین تحلیل‌گران روی داده‌است. برخی از آنها مدل S2F تحلیلگر برجسته PlanB را معتبر می‌دانند، در حالی که دیگران چندان در این رابطه مطمئن نیستند. در تاریخ سوم جولای این تحلیل‌گر صاحب نام، نظرسنجی را در جامعه بیت کوین انجام داد و از حاضران پرسید که آیا مدل او را معتبر می‌دانند یا خیر؟ آمارها نشان دهنده ی روند افزایشی مخالفان این مدل می باشد.

تقریبا بیش از ۵۰ درصد از شرکت کنندگان به مدل S2F قیمت بیت کوین باور ندارند!

در تاریخ سوم جولای PlanB نظرسنجی را در صفحه توئیتر خود آغاز کرد. تعداد دنبال‌کنندگان او ۱۱۵ هزار نفر است. سوال مطرح شده این بود: آیا فکر می‌کنید بیت کوین پیش از دسامبر سال ۲۰۲۱ به ۲۸۸ هزار دلار، ۱۰۰ هزار دلار، ۵۵ هزار دلار می‌رسد یا شاید زیر ۵۵ هزار دلار باقی می‌ماند؟

در واقع ارقام مذکور حاصل مدل S2F هستند و اگر قیمت بیت کوین پیش از فرارسیدن دسامبر به قیمت‌های پیشنهاد شده نرسد این مدل از درجه اعتبار ساقط خواهد شد. بیش از ۴۲.۵ درصد کسانی که به این سوال پاسخ داده‌اند بر این باور هستند که بیت کوین از ۵۵ هزار دلار بالاتر نخواهد رفت. این در حالی است که سایر شرکت‌کنندگان که ۵۷.۵ درصد نظرات را در اختیار داشته‌اند بر این باور بودند که این ارز طی ۱۸ ماه آینده از ۵۵ هزار دلار نیز پیشی خواهد گرفت.

مدل S2F مخالفان سرسختی نیز دارد. نیکو کوردیرو (Nico Cordeiro)، مدیر شرکت Strix، هفته گذشته با انتشار گزارشی سعی داشت این مدل را غیرمعتبر جلوه دهد. وی این سوال را مطرح می‌کند که چرا بیت کوین باید یک مدل مرگ‌بار و خطرناک را دنبال کند؟

الکس کروگر (Alex Kruger)، اقتصاد دان به نام بازارهای مالی در این باره گفت:

«کسانی که با استفاده از مدل S2F آینده بیت کوین را پیش‌بینی می‌کنند، ممکن است از گردش ماه نیز برای پیش‌بینی قیمت این رمز ارز استفاده کنند. تحلیل ارائه شده در مدل S2F جالب است اما تا زمانی که پیش نیازهای این مدل محقق نشده باشند، این مدل برای پیش بینی قیمت‌ کاملا بی‌فایده است. »

PlanB هواداران خاص خود را دارد!

 اگرچه بدبینی‌های زیادی درباره PlanB وجود دارد اما تعداد زیادی از کاربران جامعه ی بیت کوین از او حمایت می‌کنند.

جیمی سانگ (Jimmy Song) برنامه‌نویس و مدرس بیت کوین در تاریخ سوم جولای در این‌باره نوشت:

«چرا در حال حاضر مخالفان مدل S2F اظهار پیروزی می کنند؟ پیش‌بینی‌های این مدل حاکی از آن بود که قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد. اظهار موفقیت و پیروزی در شرایط فعلی درست مانند زمانی است که تنها ۵ دقیقه از حضور شما در بازی گذشته و نتیجه را به نفع خود اعلام می‌کنید.»

منبع: Newsbtc

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت