رکورد جدید نرخ خروجی بیت‌کوین از صرافی‌ها در سال 2020!

رکورد جدید نرخ خروجی بیت‌کوین از صرافی‌ها در سال 2020!

راهنمای مطالعه

شبکه ی خبری و تحلیلی گلس نود (Glassnode) در آخرین گزارش خود به بررسی میزان خروجی بیت کوین از صرافی های رمز ارز پرداخت. براساس داده های منتشر شده توسط شبکه ی گلس نود، در 8 جولای، 20660 بیت کوین از صرافی های رمز ارز خارج شد. این موضوع نشان می دهد بزرگ ترین جریان روزانه بیت کوین از صرافی ها در سال 2020 رخ داده است. این الگوی رفتاری معمولا زمانی رخ می دهد که بیت کوین آماده ی یک روند صعودی مناسب می شود. در واقع سرمایه گذاران با هدف رشد قیمتی بیت کوین، دارایی خود را از صرافی ها خارج می کنند.

کوین بیس، بازیگر اصلی!

خروج این تعداد بیت کوین در روز در واقع یک رکورد برای سال 2020 به شمار می آید. اما نکته ی جالب توجه این است که از این میزان نرخ خروجی، حجم زیادی از آن تنها از صرافی بزرگ کوین بیس (Coinbase) خارج شده است و صرافی های رمز ارز دیگر نقش بسیار کوچکی در این موضوع داشتند. هنوز جزئیات زیادی از دلایل این روند خروجی از صرافی کوین بیس منتشر نشده است.

اگرچه میزان خروجی بیت کوین از صرافی کوین بیس بسیار بالا بوده، اما باید اشاره کرد که کوین بیس در آن بازه، تعداد واریزی های زیادی را نیز تجربه کرد. در واقع تعداد واریزی ها بسیار بیشتر از برداشت بوده، اما ارزش برداشت ها و میزان بیت کوین خروجی در مجموع بیشتر از واریزی بوده است. درواقع می توان اینطور برداشت کرد که برخی از نهنگ ها از کوین بیس خارج شده و در مقابل تریدرهای خرد زیادی وارد کوین بیس شدند. تحلیل گران معتقدند که این روند خروجی بیت کوین از صرافی ها، طی روزهای آینده ادامه دار باشد.

منبع: Cointelegraph

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]