رکورد شکنی اتریوم همزمان با رسیدن قیمت بیت ‌کوین به 23 هزار دلار!

رکورد شکنی اتریوم همزمان با رسیدن قیمت بیت ‌کوین به 23 هزار دلار!

راهنمای مطالعه

درحالی که همه نگاه‌ها به رکورد شکنی بیت‌کوین (BTC) دوخته شده، برخی تحلیل‌گران قیمت‌های چهار رقمی را برای اتریوم (ETH) در ماه‌‌های آتی پیش‌بینی می‌کنند. پس از تصمیم بورس کالای شیکاگو (CME) مبنی بر راه‌اندازی قرارداد‌های آتی اتریوم در سال 2021، این رمزارز نیز، همزمان با رکوردشکنی بیت‌کوین، موفق به فتح سقف جدید خود در سال 2020 شده است. در طی 24 ساعت گذشته، بیت کوین رشد چشمگیری داشته و حتی توانست کانال 23 هزار دلار را نیز برای برهه‌ای فتح کند. درحالی که نگاه‌ها به نمودار بیت‌کوین دوخته شده، از سوی دیگر اتریوم پس از رشد 12.5 درصدی در روز گذشته موفق به فتح سقف جدید خود در سال 2020 گردید.

قیمت این رمزارز امروز در صرافی بایننس (Binance) تا سطح 690 دلار افزایش یافت و زمان نگارش این خبر در نقطه‌ی 666 دلاری قرار دارد. پس از آن که بورس کالای شیکاگو از تصمیمش مبنی بر راه‌اندازی قرارداد آتی اتریوم در سال 2021 خبر داد و اعلام کرد که این موضوع در انتظار تصویب نهاد‌های نظارتی بوده و تقاضای مشتریان برای این محصول بسیار بالاست، اتریوم جهش خود را آغاز کرد. پیش از این نیز بورس کالای شیکاگو در دسامبر 2017 قرارداد‌های آتی بیت‌کوین را راه‌اندازی کرد که محرکی برای رالی تاریخی این رمزارز در آن سال شد.

برخی تحلیل‌گران حتی جهش‌های بسیار بزرگ‌تری را برای اتریوم پیش‌بینی کرده‌اند. یکی از کاربران توییتر به نام آلت‌کوین شرپا (Altcoin Sherpa) بیان کرده است که طی سه سال گذشته اتریوم هر ساله رالی‌های چندماهه خود را از ماه دسامبر آغاز کرده و پس از این ماه حداقل 100 درصد رشد کرده است. برهمین اساس این تحلیل‌گر پیش‌بینی کرده است که به زودی قیمت اتریوم برای اولین بار از سال 2017 از سطح 1000 دلار خواهد گذشت.

یکی دیگر از کاربران طرفدار اتریوم در توییتر به نام wolfofethereum.eth ضمن تاکید بر عملکرد برتر 185 درصدی اتریوم نسبت به بیت‌کوین طی 12 ماه گذشته، بیان کرد که بازی اتریوم تازه شروع شده است. آنتونی ساسانو (Anthony Sassano)، مدیر بازاریابی شرکت ست پروتکل (Set Protocol) با انتشار تصویری در توییتر، به مقایسه شاخص‌های اتریوم در زمان شکست سطح 500 دلار برای اولین بار با وضعیت فعلی این رمزارز پرداخته است که نشان از افزایش 900 درصدی در آدرس‌های منحصر به فرد، افزایش 80 درصدی در تعداد تراکنش‌های روزانه، افزایش 60 درصدی در تعداد آدرس‌های فعال و افزایش 150 درصدی در هش ریت این شبکه دارد.

منبع: Cointelegraph

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]