رکورد شکنی تعداد کیف‌ پول‌های با موجودی بیش از 100 بیت‌ کوین!

رکورد شکنی تعداد کیف‌ پول‌های با موجودی بیش از 100 بیت‌ کوین!

راهنمای مطالعه

طبق گزارش منتشر شده توسط شبکه‌ی خبری و تحلیلی Cointelegraph، تعداد آدرس‌هایی که در حال جمع آوری و ذخیره بیت کوین (BTC) می‌باشند، رو به افزایش است. براساس داده‌های شرکت تحلیلی گلس‌نود (Glassnode)، تعداد کیف پول‌هایی که بیش از 100 واحد بیت‌کوین موجودی دارند به 16159 آدرس رسیده است. پیشتر بالاترین تعداد در شش ماه گذشته مربوط به 8 ژوئن با 16158 آدرس بود که اکنون رکورد آن شکسته شده است.   

همچنین گلس‌نود ادعا کرده است که آدرس‌های بیت‌کوین با موجودی بالای صفر در روز دوشنبه به بالاترین تعداد یعنی 31913355 رسیده است به طوریکه حدود 5 هزار عدد از این آدرس‌ها در طول 24 ساعت گذشته ثبت شده‌اند. در 5 اکتبر، کوین‌تلگراف در گزارشی عنوان کرد که کول گارنر (Cole Garner)، تحلیل‌گر بازار رمزارز، بر افزایش رکورد دوساله آدرس‌های جدید بیت‌کوین طی هفته اول اکتبر تاکید کرده بود. گارنر با استفاده از داده‌های گلس‌نود از ثبت 22 هزار آدرس جدید بیت‌کوین در یک روز خبر داد که نسبت به میانگین 5 تا 10 هزار آدرس در روز، یک رکورد چشمگیر محسوب می‌شود.

در ماه می نیز، تعداد کیف پول‌های بیت‌کوین با موجودی بالای صفر برای اولین بار به 30 میلیون آدرس رسید. بیش از 99 درصد از این کیف پول‌ها، به طور میانگین کمتر از 10 واحد بیت‌کوین موجودی دارند. در واقع روند بازار بیت کوین در سال جاری به شکلی شده که افراد بیشتری به سمت این بازار گرایش پیدا کردند و درحال جمع آوری و خرید رمز ارز می‌باشند. روندی که می‌تواند باعث شکل‌گیری مسیر صعودی چشمگیر برای بیت کوین و بازار رمز ارز شود.

منبع: Cointelegraph

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]