رکورد شکنی حجم معاملات روزانه در صرافی بایننس !

در پی روند صعودی سه رمزارز مهم بازار، حجم معاملات در معروف‌ترین صرافی رمزارز دنیا افزایش یافته است. درحالیکه بیت‌کوین (BTC) کمتر از هزار دلار با سقف تاریخی خود در دسامبر 2017 فاصله دارد، معاملات در صرافی بزرگ بایننس (Binance) با حجمی بیش از 37 میلیارد دلار در طی 24 ساعته گذشته رکورد شکنی کرده است. براساس داده‌های وب‌سایت کوین‌ مارکت کپ (CoinMarketCap)، حجم معاملات روزانه در صرافی بایننس با 40.5 درصد افزایش در طی 24 ساعت گذشته به بیش از 37 میلیارد دلار رسیده است. هفته گذشته این سایت تحلیلی حجم معاملات صرافی بایننس را 25 میلیارد دلار گزارش کرده بود.

علاوه براین، براساس داده‌های سایت تحلیلی گلس‌نود (Glassnode)، بهره باز (Open Interest) معاملات فیوچرز بیت‌کوین با رسیدن به 1.17 میلیارد دلار رکورد جدیدی را ثبت کرده است. همزمان با این رکوردها، قیمت رمزارزهای اصلی در بازار نیز افزایش یافته است. بیت‌کوین با 4 درصد افزایش قیمت نسبت به روز گذشته و در زمان نگارش این خبر، اکنون در بالاتر از محدوده 19 هزار دلار درحال معامله است. اتریوم (ETH) نیز با رشد بیش از 25 درصد در طی هفته گذشته اکنون به قیمت 600 دلار رسیده و ریپل (XRP) هم در روز گذشته با جهش به قیمت 0.7 دلار در سطح بسیار مناسبی قرار دارد.

درحالی فعالیت معامله‌گران در بایننس رکورد شکنی کرده که کاربران آمریکایی اجازه فعالیت در این صرافی را ندارند. در این مدت چندین کاربر آمریکایی در توییتر گزارش کرده‌اند که صرافی بایننس با ارسال ایمیلی  14 روز به آ‌ن‌ها فرصت داده تا حساب خود را در این صرافی ببندند. این صرافی اعلام کرده است که درصورت عدم برداشت پول‌ها تا مهلت مقرر، حساب این افراد مسدود خواهد شد. از سپتامبر 2019 این صرافی دسترسی کاربران آمریکایی را محدود کرده است.

منبع: Cointelegraph

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.