ریزش بازار رمز ارز همگام با بازار بورس و سهام!

راهنمای مطالعه

بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته شرایط بدی را پشت سر گذاشت و در شروع هفته، نتوانست جایگاه خود را در کانال 9 هزار دلار تثبیت کند. اگرچه این رمز ارز دوباره به کانال 9 هزار دلار بازگشته و توانسته در این سطح نیز رشد مجدد داشته باشد، اما ریزش به کانال پایین تر حتی در برهه بسیار کوتاه، نشان دهنده ی ضعف یک رمز ارز و عدم آمادگی آن برای تثبیت جایگاه خود است. در حال حاضر علی رغم بازیابی چند درصدی قیمت، بسیاری از تحلیل گران معتقد به ادامه دار بودن روند ریزشی بازار رمز ارز می باشند.

همراهی آلت کوین ها

آلت کوین ها نیز به تبعیت از بیت کوین، در روند ریزشی قرار گرفتند و در واقع روند نزولی شدید تری نسبت به بیت کوین داشتند. همواره بین روند نزولی بیت کوین و اکثریت آلت کوین ها، همبستگی معناداری وجود دارد، بنابراین با شروع روند ریزشی بیت کوین، ریزش شدید آلت کوین ها دور از انتظار نبود. در حال حاضر، آلت کوین ها نیز تا حدودی توانستند ارزش از دست رفته ی اخیر خود را بازیابی کنند. درواقع روند آتی بازار رمز ارز بستگی به نوع حرکت روزهای آتی بیت کوین خواهد داشت.

طبق گزارش منتشر شده توسط شبکه ی خبری Skew، در زمان ریزش بیت کوین، صرافی بزرگ بیتمکس (BitMex) بیشترین نقش را در روند ریزشی بیت کوین داشته و حجم بسیار زیادی از بیت کوین در این صرافی به فروش رفته است. در حال حاضر بسیاری از تریدرها، نقاط فروش خود را از سطوح قیمتی بالا به سطوح پایین تر آوردند زیرا خیلی به رشد قیمتی بیت کوین تا سطوح مورد نظر خود در چند روز آینده امیدوار نیستند.

این شبکه ی در ادامه ی گزارش خود بیان کرد که شروع روند ریزشی بازار رمز ارز، همزمان با روند ریزشی در بازار بورس و سهام بود. اسکات ماینرد (Scott Minerd)، تحلیل گر بازار بورس در این رابطه بیان کرد که در حال حاضر، بازار بورس و سهام شرایط بسیار بدی دارد و احتمال ریزش چشمگیری وجود خواهد داشت. وی اشاره کرد که حتی ممکن است این بازار مالی به کف قیمت خود بازگردد، خبری که برای بازار رمز ارز قطعا خوب نخواهد بود. برخی از تحلیل گران تا به حال در رابطه با عدم همبستگی بازار رمز ارز و بازار بورس مطالبی ارائه داده بودند، اما روند بازار بیانگر مطلب دیگری است.

منبع: Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت