ریزش بیت ‌کوین در طی 24 ساعت گذشته و شرایط نوسانی بازار!

راهنمای مطالعه

در طی 24 ساعت گذشته، بازار رمز ارز با افزایش موج فشار فروش روبرو شد و باعث شد بیت کوین برای برهه‌ای به سطح زیر 30 هزار دلار بازگردد. اکنون که بیت کوین پشتیبانی 32 هزار دلاری و 30 هزار دلاری خود را از دست داد، تعداد زیادی از تحلیلگران معتقدند که شرایط این رمز ارز به گونه‌ای است که می‌تواند حمایت 24 هزار دلاری را دوباره مورد آزمایش قرار دهد. یکی از تئوری های مطرح شده در مورد این افت قیمت بیانگر این است که موسسات سرمایه گذاری بیت کوین را به عنوان یک تجارت پر ازدحام می‌دیدند و تصمیم گرفتند با فروش دارایی خود در بازار سود کسب کنند.

اسکات مینرد (Scott Minerd)، مدیر ارشد سرمایه گذاری کمپانی Guggenheim، اخیراً اظهار داشت که قیمت بیت کوین بیش از حد ظرفیت سال 2021 بالا رفته است و می‌تواند هشداری برای بازگشت بیت کوین به سطح 20 هزار دلاری باشد. استراتژیست‌های کمپانی JPMorgan جان نورمند (John Normand) و فدریکو مانیکاردی (Federico Manicardi) همچنین هشدار دادند که سرمایه گذاران از بیت کوین به عنوان تنوعی در سبد سهام و سرمایه گزاری خود استفاده می‌کنند زیرا بیت کوین بیشتر یک دارایی دوره‌ای است تا یک سرمایه گذاری بلند مدت.

به نظر می‌رسد با توجه به نمایش نوسانات 24 ساعت گذشته، این هشدار به موقع انجام شده است. اگرچه ریزش بازار باعث ناخشنودی بسیاری از سرمایه گذاران شد، اما با نگاهی دقیق‌تر شاخص‌ها نشان می‌دهند که تغییری در روند کلان بازار جهانی رمز ارز ایجاد نشده است.

اریک سابرسکی (Erik Saberski)، تحلیلگر سایت تحلیلی TheTIE ، خاطر نشان کرد که در طی ریزش‌های قبلی قیمت بیت کوین، سلطنت بیت کوین بر بازار تغییر قابل توجهی نکرد. سابرسکی در این رابطه بیان کرد: “این موضوع به این معنا است که اوایل ماه، فروش کلی بیت کوین با روال عادی خود به طور کامل در حال نقد شدن بود، در حالی که با توجه به فروش اخیر بیت کوین به عنوان رمز ارز اصلی، اکنون جایگاه بازار فروش خود را بیشتر به سمت رمز ارز‌های دیگر انتقال داده است. با نگاه به احساسات روزمره بازار، افت قیمت‌های اخیر معمولاً مربوط به احساسات ناگهانی در بازار مالی هستند و گذرا می‌باشند.”

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت